+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parník

Klíčová slova: parník, večeře na parníku

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2008

Popis: Večeře na parníku a plavby po Vltavě parníky v Praze. Loď a lodě k pronájmu k večeři či obědu. Objednávky on-line. Půjčovna parníků, lodí, lodiček a loděk. Full servis se zajištěním doprovodného programu dle požadavků.

Web: www.parnik.cz/

Další související informace

SMS soutěže o hodnotné ceny

Soutěže o ceny na internetu, soutěže zdarma – SMS soutěže o skvělé ceny, zkuste své štěstí a vyhrejte mobilní telefon, netbook nebo notebook , příslušenství k počítači. U nás najdete i soutěž o kredit do vašich mobilních telefonů. Máme soutěže s nejlepším poměrem výher.

Hotel La Park v Kladně

hotel, ubytování na Kladně, hotel La Park, – Hotel La Park je umístěn v klidném prostředí lesa, 10 min autem do centra Kladna, 25km od letiště Ruzyně, 30km od centra Prahy.Hodí se pro školící firmy, jednotlivce i rodiny s dětmi. Ve 29 pokojích 1a2lůžkových jsou k dispozici TVsat, telefon, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Velký školicí sál, velká zahrada - outdoorová školení, uzavřené parkoviště. Tenisový kurt, půjčovna kol, stolní tenis, cyklostezky a v blízkosti nově otevřený aquapark.

Rychlé weight loss prášky na hubnutí

weight loss,prášky na hubnutí,jak zhubnout,zdravé – Přírodní prášky na hubnutí, které se pišní certifikáty kvality. Jak zhubnout rychle bez zdravotních komplikací? Tuto odpověď se dozvíte u nás.Konečně na český trh dorazily certifikované prášky na hubnutí s rychlým účinkem bez JOJO efektu. Tyto prášky na hubnutí jsou známy ve 140 zemích.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.