+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Patchwork-Quilting

Klíčová slova: Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje,

E-mail: strima@netgate.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2011

Popis: Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Web: www.patchwork-quilting.info/

Další související informace

Ráj-šití.cz

šicí stroj, šicí stroje, Lucznik, overlocky – V srpnu 2008 jsme otevřeli nový e-shop Ráj-šití.cz se širokým sortimentem potřeb pro šití. Na stránce Raj-siti.cz zakoupíte kvalitní domácí šicí stroje a vyšívací stroje světoznámých značek Lucznik, Brother, Janome, Zetina a další. U nás dále pořídíte overlocky značek Lucznik, Janome, Brother, Bernina a Zetina nebo coverlocky Janome, Brother či Bernina. V naší nabídce jsou i vyšívací stroje, vynikající mandly Ironnette, které usnadní a urychlí domácí žehlení, domácí spotřebiče, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, atp.To ovšem není všechno, co na našem webu najdete. Každý šicí stroj, vyšívací stroj, overlock a coverlock má detailní popis funkcí, služeb, vlastností, technických parametrů a nabízí další informace včetně krátkého popisu stroje a jeho funkcí či užití. O každé značce, jejíž šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky a coverlocky nabízíme, si můžete také přečíst článek, který pojednává o její historii, vývoji, současnosti či dalších zajímavostech. V oddílu Informace pro vás jsou také obecná vysvětlení funkcí a významu vlastnictví overlocku, historii šicích strojů, přehledy funkcí pro šicí stroje a overlocky Lucznik, či průběžně doplňovaný Slovník pojmů ze světa šití a šicích strojů.O naše zákazníky se dobře postaráme. Na našem webu je jednoduchá orientace. Položky zboží jsou systematicky roztříděné do kategorií v levém horním menu, na horní vodorovné liště naleznete všechny potřebné informace k prodeji, a v pravém dolním menu naleznete zajímavé články. A nyní se ještě jednou vraťme k hlavní činnosti našeho webu, tedy k prodeji zboží. Každé zboží Vám pošleme až domů, takže můžete v klidu nakupovat v teple domova a po dokončení objednávky se můžete těšit na zboží, které, zastihne-li vás, až domů přinese buď kurýr nebo pošťák. Zboží lze nakoupit i na splátky Cetelem. Zkrátka, Ráj-šití.cz je ráj pro všechny, kteří rádi šijí. Najdete na internetu místo, kde jsou návštěvníci vítanější?

Šicí stroje

šicí stroje, šicí stroj, šicí, stroj, šicí stroje – Česká značka pro šicí stroje, doplňky a příšlušenství pro šicí stroje Lada. Šicí stroje Lada jsou českou značkou s tradicí více než 90 let, kterou zná mnoho generací. Osvědčená kvalita a prodloužená záruka.

Šicí stroje, prodej šicíc

šicí stroje, janome, texi,.. – Prodáváme šicí stroje Janome a Texi včetně kompletního příslušenství. Dále nabízíme coverlocky, overlocky, vyšívací stroje, nůžky a cvakačky, Patchwork a quilting, řezací podložky atd. Budete spokojeni.

Načítání trvalo 0.0925 sekund.