+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Péče o elektronickou cigaretu

Klíčová slova: péče o e-cigaretu, elektronické cigarety, e-cigare

E-mail: emilkaholubova@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2014

Popis: Používáte elektronickou cigaretu, ale nevíte jak se o ni dobře postarat? Na našich stránkách najdete vše potřebné pro správnou péči o e-cigaretu. Jak vyčistit e-cigaretu, výměna clearomizeru a náplně a další tipy a návody.

Web: www.peceoecigaretu.cz

Další související informace

A-drogerie

drogerie, péče o děti, hygiena tělová a dentální – Sortiment eshopu A-drogerie: Drogerie,péče o děti,hygiena tělová a dentální,holení a depilace,hygiena osobní a intimní,opalovací a ochranné přípravky,domácí lékárna,kosmetika ošetřující,dekorativní,vlasová,galanterie,parfumerie a párty doplňky.

Lotus beauty

Kosmetické služby, péče o tělo, péče o pleť. – Nabízíme kosmetické služby pro kosmetické a kadeřnické salony, zdravotnická a fitness centra a další zařízení se zaměřením na péči o tělo a pleť po celé České republice. Nabízíme ošetření pomocí přístrojů : IPL Ariane (trvalé odstranění všech chloupků, rejuvenace, omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn, odstranění žilek), TriPollar (tvarování těla a zmenšení obvodu redukce uloženého tuku, zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou, modelování obličeje, redukce jemných záhybů a vrásek, zpevnění pokožky, zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou, redukce strijí a dvojité brady).

Jak na jizvy

odstranění jizev, hojení ran, strie, péče o jizvy – Památku na úraz či operaci v podobě jizvy má rád málokdo. Pokud vás zajímá, co může komplikovat hojení jizvy, či jak takové hojení urychlit, najdete informace právě na těchto stránkách o péči o jizvy. Máte-li další otázky ohledně jizev nebo strií, určitě na ně zde naleznete odpovědi. Například i tu, jak jizvy odstranit.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.