+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pěstování bambusu a péče o mrazuvzodrné bambusy

Klíčová slova: bambus, pěstování bambusu, bambusové semínko, pěst

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2012

Popis: Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu. Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu.

Web: vseobambusech.estranky.cz

Další související informace

Bambus, Thonet, rolety

bambusové rolety, ratan pro výplň dveří, thonet na – Víme pomoci s skoro víc než pět seti fotografiemi a s nápady v zařízení vašeho domova, z přirozeného materiálu jako je bambus, ze kterého můžeme nabídnout více produktů, např. bambusový obklad, bambusová lišta, bambusový paravan, žaluzie atd.

Rukola - o pěstování rokety

roketa, rukola, rucola, pěstování rokety, rukoly – Roketa a její pěstování ze semen. V České republice je bohužel obtížné sehnat její semínka, a proto bývá často nahrazována svou příbuznou – roketou. Obě rostliny je možné pěstovat na vatě jako řeřichu, pokud je ovšem zasadíme do substrátu na zahrádku nebo do truhlíku, můžeme se z jejich úrody těšit delší dobu. Lístky rukoly je možné otrhávat průběžně od jara do podzimu, stačí je pouze opláchnout a můžeme je ihned konzumovat, podobají se listům pampelišky, ale jsou užší a delší. Vypěstujte si zdravou rukolu i doma.

Načítání trvalo 0.1328 sekund.