+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pěstování bambusu a péče o mrazuvzodrné bambusy

Klíčová slova: bambus, pěstování bambusu, bambusové semínko, pěst

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2012

Popis: Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu. Informace o tom jak pěstovat bambusy ze semínek. Užití bambusů a dekorace z bambusů. I v českých podmínkach je pěstování bambusů možné. Objevte tuto zajímavou a netradiční rostlinu.

Web: vseobambusech.estranky.cz

Další související informace

Bambusové produkty

bambusové produkty,bambus,altán,pergola,zahradní – Hlavní nabídku bambusových produktů tvoří zahradní altány z bambusu a zahradní bambusové pergoly, které se stanou nedílnou součástí Vaší zahrady, ať už doma, na chalupě či jako vybavení zahradní restaurace.

Moruše její pěstování a konzumace.

moruše černá, moruše převislá, pěstování moruše, s – stranky o moruši a jejím pěstování a využití. Moruše má velmi chutné plody. Několik druhových variant a hodí se i pro pěstování v našich podmínkách. stranky o moruši a jejím pěstování a využití. Moruše má velmi chutné plody. Několik druhových variant a hodí se i pro pěstování v našich podmínkách.

Rukola - o pěstování rokety

roketa, rukola, rucola, pěstování rokety, rukoly – Roketa a její pěstování ze semen. V České republice je bohužel obtížné sehnat její semínka, a proto bývá často nahrazována svou příbuznou – roketou. Obě rostliny je možné pěstovat na vatě jako řeřichu, pokud je ovšem zasadíme do substrátu na zahrádku nebo do truhlíku, můžeme se z jejich úrody těšit delší dobu. Lístky rukoly je možné otrhávat průběžně od jara do podzimu, stačí je pouze opláchnout a můžeme je ihned konzumovat, podobají se listům pampelišky, ale jsou užší a delší. Vypěstujte si zdravou rukolu i doma.

Načítání trvalo 0.0667 sekund.