+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pina, pianina, klavíry Ja

Klíčová slova: Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba.

E-mail: pianina@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Web: www.pianos.cz/produkty/klaviry/

Další související informace

Lisovací nástroje

lisovací nástroje, lisování plechu – Hlavním zaměřením firmy jsou lisovací nástroje a lisování plechu. Nabízíme kompletní zákaznický servis od konstrukce lisovacího nástroje a jeho výroby, včetně doporučení a dodávek vodících a normalizovaných střižných elementů.

Kytary a hudební nástroje

hudební nástroje, kytary, baskytary, bicí, klávesy – Na www.muzikant.cz nabízíme široký sortiment hudebních nástrojů a poskytujeme i servis a poradenství v této oblasti. Vybrete si u nás z mnoha druhů kytar, bicích sestav, baskytar, elektrických kláves, hudebních nástrojů pro orchestr i vybavení pro DJ a jevištní vybavení. Pokud jste začínající hudebník nebo muzikant, neváhejte nás navštívit, rádi Vám poradíme při výběru těch správných hudebních nástrojů! Prodáváme kvalitní a osvědčené světové značky hudebních nástrojů, proto ručíme za kvalitu námi nabízeného zboží!

Harfa - hudební nástroje

harfa, hudební nástroje, hudebniny, obchod, eshop – Internetový obchod s hudebními nástroji, příslušenstvím a zvukovou technikou. Na webu najdete bazar hudebnin a výkup hudebních nástrojů za hotové peníze i příjem do komisního prodeje. Provádíme opravy, servis a restaurování hudebních nástrojů.Prodáváme harfy, kytary, klávesy, housle, bicí, akordeony, harmoniky, comba, aparatury, heligonky, zpěvníky, noty, zvonkohry, vozembouchy, stojany, obaly, kufry a další.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.