+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pina, pianina, klavíry Ja

Klíčová slova: Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba.

E-mail: pianina@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Web: www.pianos.cz/produkty/klaviry/

Další související informace

Zpívejte.cz - texty písní

texty písní, texty, hudební skupiny, videoklipy – Zpivejte.cz - server o písničkách. Obsahuje spoustu textů písní, hudební skupiny a dokonce i videoklipy k nim. Nejlepší ze všech serverů s texty písní. Texty písní jsou řazeny dle hudebních skupin, podle abecedy a je možné v nich jednoduše vyhledávat.

Black and White piana

klavíry, piana, pianina, výkup, prodej, servis – Společnost Black&White nabízí pro své zákazníky kvalitní a spolehlivé klávesové hudební nástroje. Kromě prodeje klavírů, pian a pianin je možné využít i komplexního servisu, který zahrnuje i ladění hudebních nástrojů či dopravu.

Načítání trvalo 0.1120 sekund.