+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pina, pianina, klavíry Ja

Klíčová slova: Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba.

E-mail: pianina@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2011

Popis: DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Web: www.pianos.cz/produkty/klaviry/

Další související informace

MCN CZ s.r.o.

CNC nástroje, řezné nástroje, upínací nástroje – Výhradní distributor obráběcích nástrojů firmy Mitsubishi Carbide a prodejce řezných a upínacích nástrojů dalších firem dle požadavků zákazníka. Nabízíme břitové destičky, stopkové frézy, frézovací hlavy, vrtáky a další nástroje pro CNC obrábění.

Hudební nástroje

hudební nástroje, kytary, bicí, klávesy – Renomovaný obchod na hudební nástroje nabízí kytary, elektrické kytary, klávesy, piana, bicí, zvuk a nahrávání. Prodej hudebních nástroj? všech významných výrobc?: Epiphone, Fender, Gibson, Ibanez. Vlastní sklad 2400m2. Dodání do 24h po ?R.

Dobrá muzika

hudební skupina,Dobrá muzika,hudba na svatbu, – Jednočlenná hudební skupina z Karviné (One man Band) na svatby, rodinné oslavy, plesy či taneční zábavy. Nejlevnější živá hudba pro všechny generace. Taneční hity od 70.let po současnost. Profesionální zvuk i osvětlení.(Možno též jako duo).

Načítání trvalo 0.0611 sekund.