+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pivní lázně Bahenec

Klíčová slova: pivni lazne praha, pivní lázně

E-mail: reglaznebahenec@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2011

Popis: Díváte se po originální relaxaci pro muže i ženu? Vyzkoušejte jedinečné Pivní lázně Bahenec! Zažijte na vlastní kůži léčivou proceduru pivních lázní, které ošetří a uvolní vaše tělo léčivými látkami z piva.

Web: www.pivnilaznebahenec.cz

Další související informace

Lázně v Čechách

Lázně, lázně bohdaneč, lázně třeboň, lázně hodonín – Lázně pro ideální odpočinek a relaxaci. České lázně nabízí jedinečnou příležitost pro regeneraci vašeho ogranismu. Široká nabídka lázeňských programů, detailní informace o lázních a lázeňských hotelech v ČR. Vyberte si lázně pro vaši dovolenou.

Penzion, ubytování, Lázně

ubytování, penzion, Lázně Bohdaneč, Pardubice, nab – Ubytování v centru Lázní Bohdaneč v nově zrekonstruovaných apartmánech v italském stylu s televizí, vlastním wc a sprchou. K dispozici plně vybavená společná kuchyň a prostory pro uskladnění kol, ve dvoře kuřácký koutek. V přízemí budovy je solární studio, kadeřnice, kosmetika, modeláž nehtů. V uzamykatelném dvoře je možnost parkování automobilů pod dohledem kamerového systému. V případě zájmu, po domluvě možnost ubytování i jednotlivě (pouze v plné neobsazenosti).

Pivní lázně Tábor

pivní lázně tábor – Sháníte originální relaxaci pro muže i ženu? Zkuste jedinečné Pivní lázně Tábor! Všichni se zde na vás těší a rádi vás obslouží. Jsme zde pro vás a budeme rádi, když nás navštívíte a užijete si masáže.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.