+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Počasí na horách

Klíčová slova: počasí, hory, předpověď, předpověď počasí,

E-mail: petr.havelka@snow.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2011

Popis: Portál Pocasi-hory.cz přináší aktuální předpověď počasí na 9 dnů. Specializuje se na horská místa a lyžařská střediska. Naleznete zde předpovědi počasí z českých, slovenských, italských, rakouských, švýcarských a francouzských horských středisek.

Web: pocasi-hory.cz/

Další související informace

Best Last Minute

Last Minute, Předpověď počasí, Dovolená, Cestování – Nejlevnější dovolená a last minute. Dále pro vás máme cestovatelské diskusní fórum, předpověď počasí a cestovatelskou fotogalerii. Na našem webu najdete i informace o světových destinacích a soutěže o zajímavé ceny.

Předpověď počasí pro ČR

počasí, předpověď, chorvatsko, dlouhodobá, čr – Předpověď počasí pro Českou republiku, Chorvatsko, Evropu a celý svět. Dlouhodobé i krátkodobé předpovědi počasí. Předpověď počasí pro Vaši dovolenou - Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Francie, Egypt.

Meteo Aktuality - počasí

počasí, meteorologie, klima, aktuality, foto – Aktuality z počasí, meteorologie, hydrologie a klimatu. Naše stránka nabízí řadu kategorií s články, od předpovědí, přes teorii, rekordy, zprávy pro vodáky či lyžaře až po zajímavosti o počasí. Dále stránka nabízí řadu kategorií s odkazy, od meteorologický služeb států, přes odkazy na webové kamery či meteomodely až po ostatní zajímavé stránky o počasí. Na naší stránce vycházejí novinky, zobrazují se zkráceně na hlavní stránce. Dále nabízíme fotogalerii s řadou alb, do kterých se fotky třídí a videogalerii. V neposlední řadě vedle dalších podstrání v menu i diskuzní fórum. Po jednoduché registraci můžete přidávat komentáře, fotky ,videa, hodnotit články nebo novinky a získáte svůj vlastní profil s nastavením. Podobně to platí i o registraci na fóru phpBB.

Načítání trvalo 0.1112 sekund.