+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pojďte na víno do sklípku

Klíčová slova: víno, vinný sklep, vinařské stezky, tip na výlet,

E-mail: rikast@rikast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2008

Popis: Vinné sklepy na Moravě. Chutná Vám víno? Tak pojďte ochutnat na místo kde se vyrábí. Navštivte vinný sklep opravdového vinaře a prožijte neopakovatelné.Regiony nabízí nedotčenou přírodu Národních parků, zvlněnou romantickou krajinu ozdobenou vinohrady, ale i historii, ať už tu dávnou či docela blízkou. Celá oblast je protkána hustou sítí turistických a cyklistických cest, procházky či projížďky po nich jsou příjemným doplňkem posezení ve vinných sklepech. I proto je dobře vinný sklep navštívit a poznat jeho nespočetné půvaby, historii i současnost. Působí jako magnet - kdo je jednou navštíví, rád se vrací zpět.

Web: www.navino.cz

Další související informace

Hry a Hračky

hryahracky, kočárek na splátky, trampolína, – Nabízíme hračky a hry, Kočárky Sabihračky, Kočárek Roan, kombinované kočárky, trampolíny, trampolína se síťí, kočárek ABC, sportovní kočárek, dětská skluzavka, stavebnice lego, trampolína na splátky, kočárek na splátky

Kam na dovolenou

Dovolena,tipy na dovolenou,Dovolená v ČR,dovolená – Nebaví vás jezdit každé léto na to samé místo a trávit dovolenou tam, kde už to znáte? Právě pro vás jsou určené webové stránky Jedemenadovcu.cz, kde naleznete nejen tipy na zajímavé destinace v zahraničí, ale i tipy nádherná místa v ČR.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.