+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poker Rakeback

Klíčová slova: poker rakeback

E-mail: info@czechrakeback.net

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2010

Popis: Ještě nemáte pokerový účet s rakebackem ? Pořád necháváte peníze hernám ? Porazit rake není jednoduché a bez rakebacku o to těžší. Nejlepší rakeback a VIP dealy pro české hráče, promo akce a freerolly pro naše členy. Prostě dostaňte maximum zpět. Jednoduše, rychle a česky.

Web: www.czechrakeback.net

Další související informace

Online poker zdarma

online poker zdarma, poker texas holdem – Online poker je fenomén současnosti. Poker Texas Holdem se hraje teď v téměř každé hospůdce. U stolů vídáte stále častěji hráče s žetony a kartami, kteří hrají poker. Natrénujte si vše z pohodlí vašeho domova. Zahrajte si online poker. Ba co víc, zahrajte si online poker zdarma. Na internetu je spousta možností jak hrát online poker zdarma. Buď o funmoney, tzv. testovací hrací peníze, body. Nebo zkuste a to doporučujeme, turnaj freeroll – turnaj zdarma, ve kterém se hraje o opravdové peníze a jednoduše, když jej vyhrajete, peníze si můžete nechat! Chcete hrát online poker zdarma?

Poker Freeroll

poker freeroll, online poker zdarma – Freeroll – poker turnaj zadarmo. Další možností, jak hrát online poker zdarma jsou tzv. freeroly. Turnaje zdarma. Bez zápisného a často o zajímavé finanční částky. Stejně jako u fun-money nic prohrát nemůžete, ale na rozdíl od fun-money, často, když se umístníte např mezi prvními 10 v turnaji, získáte zajímavou finanční hotovost.

Poker Portal

Online, Poker, Portal, Rakeback – Najväčší československý pokrový portál s recenziami pokrových herní, privátnymi akciami, pravidelným spravodajstvom a aktívnym fórom.Najväčší československý pokrový portál s recenziami pokrových herní, privátnymi akciami, pravidelným spravodajstvom a aktívnym fórom.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.