+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pOKER

Klíčová slova: Poker

E-mail: elinkooo@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2013

Popis: Líbí se vám poker? Nebaví vás se stále jen dívat jak vám protivník bere všechny žetony? Chtěli byste zjistit tajemství profesionálnych pokerových hráčů?Líbí se vám poker? Nebaví vás se stále jen dívat jak vám protivník bere všechny žetony? Chtěli byste zjistit tajemství profesionálnych pokerových hráčů?

Web: www.pokernik.cz

Další související informace

Poker turnaje na internetu

poker, poker turnaje, pokerové turnaje, hazard – Stránky jsou zaměřené na poker turnaje. Jsou zde uvedené informace o aktuálních poker turnajích na internetu, možnostech hraní pokeru a internetových poker hernách. Najdete zde také různé strategie a typy sázek.

Poker-Centrum

poker on-line zdarma – Pokerový server pro začátečníky. Obsahuje rady a návody a přehled on-line pokerových heren s popisy jak hrát poker zdarma, bonusy, které nabízejí a důvody proč zde hrát. Zkrátka užitečný web pro začínající hráče pokeru.

Poker

poker – Karetní hra poker, její pravidla a tipy jak si zahrát poker online zdarma a bezpečně. Blog o hre poker, její možnostech a variantách od základů pokeru až po texas holdem poker a jiné varianty hry. Pokerové turnaje, herny a návody jak a kde si zahrát poker online zdarma a na co si přitom dát pozor.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.