+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Potní místa ČR

Klíčová slova: poutní místa, poutě, Velehrad, sv. Kopeček,

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2013

Popis: Poutě v České republice, připravované akce na poutních místech české republiky, vše o výnamných poutních místech v české republice. Data a místa konání poutních, ale i běžných bohoslužeb na celém území české republiky na poutních místech. Vše o připravovaných poutích.

Web: www.poutnimistacr.cz/

Další související informace

PRAGMA personální ag.

nabídka práce, volná místa, hledám práci – Nabídka práce a služeb personální agentury Pragma je zaměřena na výběr nejvhodnějších kandidátů na volná místa od administrativy, technických nebo obchodních pozic až po nejvyšší management. Při vyhledávání vhodných kandidátů využíváme nejen databáze a inzerce, ale také metodu přímého výběru vhodných kandidátů (head hunting).

Aktuální nabídky práce

práce, volná místa, jobs, zaměstnání, kariéra – Aktuální nabídky práce jsou vyhledávač pracovních nabídek (volných míst, jobs) od zaměstnavatelů a pracovních agentur z celé ČR, ale také ze Slovenska a zahraničí. Zpřístupňujeme rovněž aktuální nabídky zaměstnání pro absolventy škol, brigády, praxe a stáže pro studenty, volná pracovní místa pro OZP a pro uchazeče, kteří preferují práci doma (z domova).

Načítání trvalo 0.0586 sekund.