+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Příměstské tábory

Klíčová slova: příměstské tábory, letní tábory, tenisové tábory,

E-mail: dotaz@tallent.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Příměstské tábory v Praze a Brně, letní tábory, tenisové tábory, to vše a mnohem více vám nabízíme za lákavé ceny. Zveme Vás na tábory pro všechny holky i kluky, bez ohledu na věk. Nabízíme spoustu sportu, zábavy a kamarádů.

Web: www.e-tabory.cz









Další související informace

Star Line - dětské rekrea

Tábory, letní tábory, dětské tábory, letní tábory – Zabýváme se pořádáním letních dětských táborů a škol v přírodě na klíč. Nabízíme ubytování, stravování, dopravu, program, zdravotní a pedagogický dozor. Svatby, školení, team building aj. akce vítány.

Agentura PAC

letní tábory, letní tábor – Agentura PAC - specialista na dětskou rekreaci. Zaměřujeme se na letní tábory pro děti od 6 do 15 let. Nadstandardní ubytování a péče o děti, strava 6krát denně, autobusová doprava, výjimečný program.

Dětská agentura - letní t

letní, tábory, pro, děti, dětské, školy, přírodě, – Dětská agentura - pořádáme letní tábory pro děti, školy v přírodě, víkendové programy pro děti, programy vzdělávání a využití volného času. Nabízíme ubytování pro školy, firemní akce, vzdělávací kurzy, školení - Maya Jeseníky, Doubrava Jeseníky.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.