+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Příměstské tábory

Klíčová slova: příměstské tábory, letní tábory, tenisové tábory,

E-mail: dotaz@tallent.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Příměstské tábory v Praze a Brně, letní tábory, tenisové tábory, to vše a mnohem více vám nabízíme za lákavé ceny. Zveme Vás na tábory pro všechny holky i kluky, bez ohledu na věk. Nabízíme spoustu sportu, zábavy a kamarádů.

Web: www.e-tabory.cz

Další související informace

Letní dětské tábory

letní dětské tábory, letní tábor, dětské tábory, d – Letní dětské tábory bezpečně, kvalitně a zábavně. To jsou letní tábory pro děti Klubu 112 s bohatým programem, dobrým a kvalitním vybavením, spoustou dospěláků a srandou, pohodou a zábavou. Naše letní tábory nabízejí zajímavé návštěvy, krásné ceny do soutěží, zábavné večery, vstřícný přístup.

Ubytování U Pytláka

ubytování, apartmán, dětské tábory, svatby, oslavy – Prostory našeho penzionu umožňují pořádání firemních akcí, školení, svateb, rodinných oslav a jiných akcí. K dispozici je Vám společenská místnost o kapacitě 80 osob nebo venkovní posezení pod pergolou pro více jak 40 osob. K dispozici je vlastní výčep, zajistíme rožnění selete, zvěřinové hody, grilování nebo opékání na ohništi. Možnost lovu srnčí a černé zvěře. Ubytování je možné v 3-lůžkových pokojích se společnou kuchyňkou a sociálním vybavením - 2 koupelny, 4 WC nebo v odděleném apartmánu s vlastním sociálním vybavením. Pro tábory máme 4-lůžkové chatky pro 80 osob.

Dětské letní tábory

letní tábory 2012, letní tábory, dětské letní tábo – Fotbalová i jiná sportovní soustředění nejsou v našem zařízení výjimkou. Každá akce se setká s osobním přístupem. Nabízíme sportovní vybavení, volejbalové a basketbalové hřiště, malé i velké fotbalové hřiště, průlezky..

Načítání trvalo 0.0775 sekund.