+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psí oblečky

Klíčová slova: psí oblečky, psí potřeby

E-mail: info@etlapka.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2011

Popis: Provozujeme především výrobu a velkoobchod chovatelských potřeb. Jsme výrobci psích oblečků značky Tlapka a dovozci obojků, vodítek a dalších chovatelských potřeb značky PetDesign. Obě tyto značky je možné od nás odebírat za VO ceny.

Web: www.etlapka.cz

Další související informace

Psí-market.cz

Psí oblečky, vodítka, hračky,kšíry, obojky,pelíšky – E-shop na psí obojky, psí oblečky, psí pelíšky, psí misky, luxusní psí vodítka, psí přepravky, hračky,Psí market je specializovaný e-shop na značkové psí oblečení, psí doplňky, psí hračky, prostě na vše na co si Váš pejsek vzpomene. V naší nabídce si můžete vybírát z vyhlášených světových značek , které se zabývají výhradně originální módou hlavně pro pejsky. Nabízíme módní, praktické a velmi kvalitní výrobky, které jsou nesrovnatelné s ničím co jste mohli doposud najít na trhu v České republice v chovatelských potřebách. Přáli byste si, aby byl Vás pejsek in a oblékal se podle posledních trendů? Myslíte, že by Vašemu pejskovi slušely šperky a kameny od značky Swarovski? Nebo chcete originální ručně šitý obojek z vysoce kvalitní kůže ve stylovém designu? Vás pejsek musí také někde spinkat. Přece ho nenecháte ležet na zemi a nebo na nějaké obyčejné rohožce. Naše pelíšky mají vysoce kvalitní materiál, originální provedení a jsou vyzkoušena několika prestižními chovaleli . Pokud máte chuť Vašemu pejskovi dát opravdu to nejlepší, vyzkoušejte nákup u nás.

Psí salůnek PIF

psí salon, salůnek, psí školka, psí hotel – Dopřejte vašemu pejskovi odbornou péči, v našem psím salonu PIF. Provádíme stříhání psů všech plemen, trimování, koupání nebo ošetření tlapek. Dále nabízíme služby psího hotelu a školky po dobu vaší nepřítomnosti doma.

Psí školka Leonek

psí školka, hlídání psů, psí hotel, Brno, venčení – Psí školka a kadeřnictví Leonek jsou vedeny zkušenými chovateli. Nabízíme hlídání a profesionální úpravu Vašich miláčků. Psí školka je vhodná pro pracovně vytížené lidi, kteří nemají nikoho kdo jim pohlídal a vyvenčil pejska v době, kdy se o něj nemůžou starat, nebo je ideální v době dovolených.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.