+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psí školka PIF

Klíčová slova: psí salon, salůnek, psí školka, psí hotel

E-mail: odkazypif@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2012

Popis: Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky.

Web: www.psiskolka-pif.cz

Další související informace

Psí salon

Psí salon, psí salony, psi salon, psi salony – Psí salon, stříhání a úpravy malých, středních psích plemen. Pejsky ostříháme, vytrimujeme, ošetříme drápky, ouška, upravíme dle Vašeho přání.

Psí salůnek PIF

psí salon, salůnek, psí školka, psí hotel – Dopřejte vašemu pejskovi odbornou péči, v našem psím salonu PIF. Provádíme stříhání psů všech plemen, trimování, koupání nebo ošetření tlapek. Dále nabízíme služby psího hotelu a školky po dobu vaší nepřítomnosti doma.

Psí školka Leonek

psí školka, hlídání psů, psí hotel, Brno, venčení – Psí školka a kadeřnictví Leonek jsou vedeny zkušenými chovateli. Nabízíme hlídání a profesionální úpravu Vašich miláčků. Psí školka je vhodná pro pracovně vytížené lidi, kteří nemají nikoho kdo jim pohlídal a vyvenčil pejska v době, kdy se o něj nemůžou starat, nebo je ideální v době dovolených.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.