+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pyrenejsk horsky pes

Klíčová slova: stenata,nepříbuzná

E-mail: drem2@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Zdravá štěňátka po ŠPANĚLSKÉM NEPŘÍBUZNÉM IMPORTU z chovu prezidenta klubu ve španělsku, zdravý HD 0/0, jeho temperament vyniká v agility, obedienci, výborný pracovní pes ochranky, matka nejúspěšnější výstavní fena championka čech, championka klubu, juniorchampionka čech, juniorchampionka klubu, grandchampionka, národní, klubová vítězka, vítězka speciální výstavy, vítězka dětské ovladatelnosti, hlídací fena security, zdravá HD 0/0, medvědí elegance, mohutnost, spolehlivost, k odběru listopad, s EU pasem, čipem a výbavičkou

Web: www.pyrenees.wbs.cz

Další související informace

Ubytování Český Krumlov

ubytování,český,krumlov,pension,penzion – Vyberte si ubytování v jednom ze 4 domů v centru Českého Krumlova. Na výběr je ubytování v hotelu Myšší Díra nebo v pensionech Villa Margarita, WOK, Dům U Hada. Hotel Garni Myší Díra se nachází v klidné části historického centra města Český Krumlov, pouhé 2 minuty pěší chůze od hlavního náměstí. Hotel Myšší Díra nabízí deset dvoulůžkových a rodinných vícelůžkových pokojů Deluxe na pěti podlažích s nezapomenutelným výhledem na řeku a město. Pension Villa Margarita nabízí stylové ubytování za výhodnou cenu v 5 pokojích Economy a 3 pokojích Standard s výhledem na město. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj. Ubytování v historickém domě na břehu řeky v centru města Český Krumlov nabízí citlivě zrekonstruovaný penzion Dům U Hada. Pension WOK nabízí 3 pokoje Standard s výhledem na řeku a město. 1 pokoj Economy s oknem na ulici. Na pokoji je WC, sprcha (vana), fén, TV, satelit. Snídaně formou bufetu.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.1470 sekund.