+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

raft-brno

Klíčová slova: brno, raft, půjčovna

E-mail: info@raft-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2010

Popis: Půjčovna raftů a organizace výletů na brněnských řekách (Svratka a Svitava). Nabízíme několik typů výletů s různou kilometráží a obtížností. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Rafty je možné zapůjčit i na jiné řeky.

Web: www.raft-brno.cz

Další související informace

půjčovna-lodí.cz

půjčovna lodí,sázava,týnec,pikovice,dovolená,voda – Půjčovna lodí na Sázavě. Kanoe, pádla, vesty, barely. Doprava v ceně, výlety, akce. Veškeré vybavení nové v sezóně 2008. Týnec, Pikovice, Čerčany, Zruč nad Sázavou, Kácov, Český Šternberk, Stvořidla, Čtyřkoly, Stříbrná Skalice, Sázava, Horka nad Sázavou

Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava, Půjčovna lodí – Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.

Půjčovna Láska

Půjčovna Láska – Chodíte si stále půjčovat VHS a DVD do půjčoven? Pak je tu právě pro Vás Půjčovna Láska, která se soustředí na romantické filmy. Poradíme Vám to nejlepší. Chodíte si stále půjčovat VHS a DVD do půjčoven? Pak je tu právě pro Vás Půjčovna Láska, která se soustředí na romantické filmy. Poradíme Vám to nejlepší.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.