+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Recenze Nikon

Klíčová slova: Fotoaparát, Nikon, Nikon D3100, Nikon D7000

E-mail: katalogy@tghoul.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Na našich stránkách najdete recenze, fotografie a různé zajímavosti nejoblíbenějších zrcadlovek značky Nikon. Najdete tu například typy D3000, D3100, D7000, D90 a mnoho dalšího. V budoucnu budou přibývat recenze dalších produktů značky Nikon.

Web: recenzenikon.cz/

Další související informace

ExpertShop.cz - Notebooky

notebook, notebooky, digitální fotoaparát, – V našem internetovém obchodě prodáváme značkové notebooky, PDA, PC periferie, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, audio video a další elektroniku. Možnost osobního odběru v Praze i s parkováním. On-line splátkový prodej.

FOTO-mail

foto-mail,on-line fotoaparát, foto on-line – Vyfotografujte bez hledání fotoaparátu užitečné fotografie. Pomocí Vaší webkamery vytvoříte sadu snímků a odešlete na e-mail sobě, nebo svým známým. Během několika minut nafotíte, protřídíte, odešlete.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0857 sekund.