+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Recenze Nikon

Klíčová slova: Fotoaparát, Nikon, Nikon D3100, Nikon D7000

E-mail: katalogy@tghoul.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2012

Popis: Na našich stránkách najdete recenze, fotografie a různé zajímavosti nejoblíbenějších zrcadlovek značky Nikon. Najdete tu například typy D3000, D3100, D7000, D90 a mnoho dalšího. V budoucnu budou přibývat recenze dalších produktů značky Nikon.

Web: recenzenikon.cz/

Další související informace

Zaramovane Fotografie

technika, vybavení, nikon, zaramovene.cz, nikon – Zarámované fotografie pro Vás. Jmenuji se Jan Vorka a jsem vášnivým fotografem. Hlavní pole působnosti je Praha-Západ či středočeský kraj. Více informací naleznete na mé stránce! Má technika je úžasný kompakt Panasonic Lumix DMC-LX3 s parádním širokoúhlým objektivem Leica DC Vario-Summicron.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 0.0788 sekund.