+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Referáty a testy

Klíčová slova: testy,referáty,historie,zeměpis,čtenářský deník,

E-mail: referaty-testy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2011

Popis: Představujeme vám jediné stránky na českém webu, kde si zcela zdarma můžete vyzkoušet své vědomosti v různých oborech formou testů. Navíc nabízíme ulehčení přípravy a učení do školy díky velké databázi nejrůznějších referátů na různá témata a čtenářským deníkům.

Web: referaty-testy.webnode.cz/

Další související informace

Středoasijský pastevecký

středoasijský, pastevecký, pes, – Portál středoasijský pastevecký pes. Chovatelské stanice, výsledky výstav, plánované výstavy, databáze psů, databáze fen, výživa středoasiatů, uskutečněné krytí, prodej štěňat, zdraví středoasiatů, rady začátečníkům apod.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

rybářský web

ryby, rybářský web, – Portál pro všechny rybáře se spoustou článků diskusí a zajímavostí. Přijďte si poklábosit o svých úlovcích nebo se s kamarády domluvit na další rybářskou dovolenou. Zaregistrujte se a získejte různé výhody a odměny.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.