+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reklamní a zábavní akce

Klíčová slova: bronsonakce, motokáry, elektrokáry, reklamní akce,

E-mail: popelar@bronsonakce.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Zajistíme nevšední program pro děti na Vaši akci. Elektrické motokáry a čtyřkolky pro děti od 2 do 16 let, trampolíny, soutěže, moderovaná show na podiu a další. Zajištění a organizace doprovodného programu se zaměřením na děti.

Web: www.bronsonakce.cz

Další související informace

Prokom Josef Prostecký

reklamní nosiče, reklamní stojany, reklamní rámy, – Firma Prokom Praha vznikla v roce 1991jako společnost zabývající se kovovýrobou různého druhu. Od roku 1999 se Firma profesionálně zabývá výrobou reklamních nosičů z hliníkového profilu se systémem zaklapávacích lišt.

Slatr s.r.o. organizace k

Pořádání trhů, organizace, kulturní akce, společen – Poskytujeme kompletní služby v oblasti organizace kulturních a společenských akcí, jako je provozování prodejních trhů, poutí, jarmarků, slavností a doprovodných kulturních akcí včetně zajištění technického zázemí, vybavení a účinkujících.

Pronájem zábavné atrakce

Atrakce, Dětské akce, dětské oslavy, – Zajišťujeme pronájem zábavné atrakce pro společenské akce, firemní akce a dětské oslavy. Nabízíme atrakce pro dětské akce, jako malování na obličej, nafukovací hrady, horolezecké stěny. Naše agentura zajistí i pronájem atrakce nebo doprovodný program.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.