+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reklamní a zábavní akce

Klíčová slova: bronsonakce, motokáry, elektrokáry, reklamní akce,

E-mail: popelar@bronsonakce.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Zajistíme nevšední program pro děti na Vaši akci. Elektrické motokáry a čtyřkolky pro děti od 2 do 16 let, trampolíny, soutěže, moderovaná show na podiu a další. Zajištění a organizace doprovodného programu se zaměřením na děti.

Web: www.bronsonakce.cz

Další související informace

Reklamní propisky Prodir

reklamní propisky reklamní předměty dárky potisk – Stránky nabízející reklamní propisky s potiskem, reklamní předměty. Kvalitní propisky Prodir originální švýcarské výroby s velkým prostorem pro potisk. Jsme oficiálním dovozcem a distributorem pro ČR a SK, velkoobchodní a maloobchodní prodej.

Reklamní předměty

reklamní předměty, dárky – Specializujeme se na prodej a potisk reklamních předmětů a dárků. V našem sortimentu najdete velký výběr psací ch potřeb za nízké ceny. Především plastová kuličková pera, kovová kuličková pera a dárkové sady. Dále nabízíme bílé i barevné igelitové reklamní tašky s potiskem. Tiskneme vizitky, letáky, katalogy a jiné tiskoviny.

Flash disky s potiskem

reklamní předměty s potiskem, reklamní textil – V eshopu Printek.cz máme širokou nabídku reklamních předmětů, triček, hrnků, reklamních tužek, zapalovačů, hrnků, klíčenek, papírových tašek. Dodáváme dnes velmi oblíbené flash disky s potiskem, digitální rámečky, diáře a kalendáře.

Načítání trvalo 3.4793 sekund.