+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reklamní a zábavní akce

Klíčová slova: bronsonakce, motokáry, elektrokáry, reklamní akce,

E-mail: popelar@bronsonakce.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Zajistíme nevšední program pro děti na Vaši akci. Elektrické motokáry a čtyřkolky pro děti od 2 do 16 let, trampolíny, soutěže, moderovaná show na podiu a další. Zajištění a organizace doprovodného programu se zaměřením na děti.

Web: www.bronsonakce.cz

Další související informace

OK - Vyšívání, ponožky

vyšívání, výšivky, nášivky, reklamní ponožky – Vyšívání, nášivky, výšivky na jakýkoliv materiál od 1 kusu. Potisk nejen textilu, vhodný na košile, plachty, koženku, brašny, trika .... Výroba reklamních ponožek s vlastním logem, nejnovějšími technologiemi již od 50 kusů v různých velikostech. Jsme tu pro Vás, kdykoliv si vzpomenete, OK?

Reklamní agentura

reklamní agentura, Praha 13, Stodůlky, Praha 5 – Společnost REKLAMATRADE s.r.o. se zabývá řezanou reklamou a velkoformátovým tiskem. Zajišťujeme grafické práce a předtiskovou přípravu, polepy výloh a obchodů, realizaci navigačních systémů, distribuci propagačních materiálů, marketingové průzkumy a další reklamní a propagační činnosti. Budeme rádi pokud nás budete kontaktovat a využijete našich služeb!

Flash disky s potiskem

reklamní předměty s potiskem, reklamní textil – V eshopu Printek.cz máme širokou nabídku reklamních předmětů, triček, hrnků, reklamních tužek, zapalovačů, hrnků, klíčenek, papírových tašek. Dodáváme dnes velmi oblíbené flash disky s potiskem, digitální rámečky, diáře a kalendáře.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.