+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reklamní a zábavní akce

Klíčová slova: bronsonakce, motokáry, elektrokáry, reklamní akce,

E-mail: popelar@bronsonakce.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2010

Popis: Zajistíme nevšední program pro děti na Vaši akci. Elektrické motokáry a čtyřkolky pro děti od 2 do 16 let, trampolíny, soutěže, moderovaná show na podiu a další. Zajištění a organizace doprovodného programu se zaměřením na děti.

Web: www.bronsonakce.cz

Další související informace

Reklamní agentura Grátis

Reklamní agentura, reklama, propagace, distribuce – Reklamní agentura Grátis, s. r. o. nabízí kompletní reklamní činnost (tvorba reklamní strategie, kreativa, dtp, venkovní reklama, předtisková příprava, PR, signmaiking) a distribuci adresných a neadresných zásilek.

Reklamní a zábavní akce

bronsonakce, motokáry, elektrokáry, reklamní akce, – Zajistíme nevšední program pro děti na Vaši akci. Elektrické motokáry a čtyřkolky pro děti od 2 do 16 let, trampolíny, soutěže, moderovaná show na podiu a další. Zajištění a organizace doprovodného programu se zaměřením na děti.

E-shop Zlatý had - víno

Restaurace, akce, obchod, zboží, služby, e-shop – E-shop vína, destilátů a dalšího zboží z degustací a ochutnávek. Víno, destiláty a další zboží si zde můžete celoročně objednávat za zvýhodněné internetové ceny. Pořádáme pravidelné ochutnávky a přidáváme na e-shop pouze vybrané zboží.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.