+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace - Svět zábavy

Klíčová slova: restaurace, restaurace Praha, restaurace Butovice

E-mail: info@kunick.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2012

Popis: Hledáte místo, kde se dobře najíst? Restaurace ve Světě zábavy Vás srdečně zve na dobré jídlo a pití. Najdete nás v 1. patře obchodního centra Galerie Butovice. Nabízíme denní menu od 89,- Kč. U nás můžete uspořádat firemní akce, či dětské párty.

Web: www.svet-zabavy-praha.cz/restaurace/

Další související informace

Restaurace Praha

Restaurace Praha, restaurace Praha, restaurace – Restaurace Praha - Příjemné posezení ve stylové restaurace, vinný šenk, posezení na klidné zahrádce s kapacitou 60 míst. Restaurace se nachází v pražských Vysočanech nedaleko stanice metra "Vysočanská".

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Restaurace na Mraveništi

restaurace, pizzerie, kavárna, hospoda, čajovna – Portál o restauračních zařízeních v České republice. Naleznete zde množství restaurací různých typů a kuchyní (čínské, brazilské, sushi restaurace, ale i nekuřácké a vegetariánské restaurace nebo pizzerie, steak house, kavárny a čajovny).

Načítání trvalo 0.0732 sekund.