+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace Praha 6

Klíčová slova: Restaurace Praha 6, Praha 6, restaurace, Praha

E-mail: libocpraha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2011

Popis: Restaurace je součástí citlivě zrekonstruovaného selského stavení, kouzlo interiéru spočívá zvláště v imitaci původního selského nábytku. Kapacita restaurace je 40 – 80 míst + dětský koutek, v letních měsících zahrádka. Přijďte ochutnat vynikající pokrmy naší staročeské kuchyně.

Web: restauracepraha-6.blgz.cz

Další související informace

Pubing

hospoda, drink, clanek, pub, restaurace, databaze – Hospody, drinky, články, triky, tipy a mnohé další pijácké témata, to vše na novém hospodském portálu pubing.cz. Přidávejte, hodnoťte, komentujte a tvořte tak i vy největší databází hospod, restaurací a drinků.

Granule pro psy, krmivo pro kočky

granule pro psy, krmiva pro kočky, obojky, hračky – Náš eshop se zabývá prodejem krmiva pro kočky a psy, také nabízíme hračky pro psy, hračky pro kočky, granule pro psy a oblečky a obojky pro naše mazlíčky. Prodáváme také kartáče, hřebeny, obojky, postroje a hračky pro kočky , Záchody, pelíšky a ostatní potřeby pro kočky

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0979 sekund.