+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rhodéský Ridgeback-Chov

Klíčová slova: chovatelská stanice,rhodéský ridgeback,štěňat,chov

E-mail: andrea.podbelovacka@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Chovatelská stanice zaměřená na typického představitele rhodéského ridgebacka s vyjímečnými a světoznámými předky. Prodej a chov úžasných zdravích štěňátek nové generace s přátelskou a jemnou povahou.

Web: www.chantal.wgz.cz/

Další související informace

Granule pro psy, krmivo pro kočky

granule pro psy, krmiva pro kočky, obojky, hračky – Náš eshop se zabývá prodejem krmiva pro kočky a psy, také nabízíme hračky pro psy, hračky pro kočky, granule pro psy a oblečky a obojky pro naše mazlíčky. Prodáváme také kartáče, hřebeny, obojky, postroje a hračky pro kočky , Záchody, pelíšky a ostatní potřeby pro kočky

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Zumba - kurzy Zumby v ČR

zumba, informace, video, rady, tipy, triky, návod, – Na serveru mojezumba.cz naleznete informace o tanci Zumba, stejně jako katalog, ve kterém zjistíte, kde se Zumba pořádá. Série článků pro začátečníky pomůže každému pochopit, o co v Zumbě jde a proč je po celém světě tolik oblíbená.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.