+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rhodéský Ridgeback-Chov

Klíčová slova: chovatelská stanice,rhodéský ridgeback,štěňat,chov

E-mail: andrea.podbelovacka@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Chovatelská stanice zaměřená na typického představitele rhodéského ridgebacka s vyjímečnými a světoznámými předky. Prodej a chov úžasných zdravích štěňátek nové generace s přátelskou a jemnou povahou.

Web: www.chantal.wgz.cz/

Další související informace

Chov psů hovawart

chovatelská stanice, chov psů, Hovawart – Naše chovatelská stanice psího plemena Hovawart vám nabízí služby a rady v oblasti chovu plemene Hovawart. Můžete u nás zakoupit štěňata a dozvědět se více informací o této rase. Můžete se zde v knize návštěv podělit o své názory a náměty.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.