+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Riadenie podniku efektívne

Klíčová slova: riadenie podniku, riadenie firmy

E-mail: rjirovec@it-partner.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Riadenia podniku pomocou systému QI vám ušetrí čas aj financie. Pomôžeme vám zjednodušiť riadenie firmy. Pripravíme pre vás systém podľa vašich prianí a požiadaviek, aby bol presne na mieru vášmu podniku.

Web: it-partner.sk

Další související informace

Katalog firem z okresu Uh

Firmy Uherské Hradiště – Katalog firem v Uherském Hradišti umožňující přehledně a rychle vyhledat potřebné informace z podnikatelské sféry. Databáze firem UH je aktualizovaná ručně, přičemž odkaz na firmy UH může vložit jakákoliv fyzická či právnická osoba. Jednotlivé sekce firmy UH jsou přehledně členěny do podrobných kategorií, přičemž zápis do nich je možno provést zcela ZDARMA. Vedle detailního záznamu firmy UH, díky kterému budete snadno k dosažení všem svým potencionálním zákazníkům, získáte cílené poptávky bez vynaložení sebemenšího úsilí. Zákazník si na firmy UH jednoduše zadá poptávku vašich výrobků či služeb a ta prostřednictvím firmy UH doputuje až k vám.

Přehledná inzerce.cz

inzerce, katalog stránek, katalog firem, firmy – Rozšířený internetový katalog pro firmy, stránky a inzerce. Veškeré služby jsou zdarma! Možnost, jak zvýraznit či rozšířit firmu, stránku nebo inzerci. Veškeré služby jsou zdarma! Pro náročnější uživatele jsou zde také placené služby, například: Zvýraznění nebo Zařazení mezi TOP.

Velká nad Veličkou - kata

Velká nad Veličkou, katalog, služby, firmy – Náš katalog nabízí kontakty na firmy a služby z mikroregionu Horňácko a nejbližšího okolí. Věříme, že bude pro Vás užitečný hlavně tím, že tu najdete právě ty kontakty, které hledáte.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.