+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Riadenie podniku efektívne

Klíčová slova: riadenie podniku, riadenie firmy

E-mail: rjirovec@it-partner.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Riadenia podniku pomocou systému QI vám ušetrí čas aj financie. Pomôžeme vám zjednodušiť riadenie firmy. Pripravíme pre vás systém podľa vašich prianí a požiadaviek, aby bol presne na mieru vášmu podniku.

Web: it-partner.sk

Další související informace

Sídlo firmy a virtuální k

sídlo firmy,sídlo firmy v praze,virtuální kancelář – PRAGUE OFFICE s.r.o. nabídne komplexní služby pro podnikatele. V naší nabídce naleznete služby vhodné nejen pro začínající podnikatele a malé firmy. Nabídneme Vám umístění sídla firmy v praze a pronájem a provoz virtuální kanceláře v tzv. office house.Pokud disponujete prestižním sídlem své firmy, získáte tak nejen na důvěryhodnosti, ale dáte tak zákazníkům další cestu, jakou s Vámi mohou komunikovat. Pronájem virtuální kanceláře má přesně tento efekt

Katalog řemesel

řemesla, katalog, firmy – Informační server Katalog řemesel přináší přehledně všechny firmy a řemesla na jedné stránce a jejich informace. Zapsáním vaší firmy do Katalogu řemesel, získáte možnost prezentovat vaši firmu na internetu a velmi snadno oslovit velké množství potencionálních zákazníků.

cleanit.sk

upratovanie, čistenie, umývanie, domácnosti, firmy – Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie domácností a firiem v špičkovej kvalite v Bratislave a okolí. Plne rešpektujeme Váš životný štýl a zvyklosti, upratovanie Vašej domácnosti alebo firmy je pod kontrolou kvalitára. Samozrejmosťou je spoľahlivosť, dochvíľnosť a hospodárnosť a našich gazdiniek.

Načítání trvalo 2.3753 sekund.