+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Riadenie podniku efektívne

Klíčová slova: riadenie podniku, riadenie firmy

E-mail: rjirovec@it-partner.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Riadenia podniku pomocou systému QI vám ušetrí čas aj financie. Pomôžeme vám zjednodušiť riadenie firmy. Pripravíme pre vás systém podľa vašich prianí a požiadaviek, aby bol presne na mieru vášmu podniku.

Web: it-partner.sk

Další související informace

REKRA s.r.o.

úklid Rekra,úklid,úklidy,úklidové firmy – Naše úklidová firma Vám nabízí úklid rodinných domů a bytů, kancelářských prostor, průmyslových objektů a kulturních a sportovních zařízení. Služby nabízíme 7 dní v týdnu / 24 hodin. Zajistíme pro Vás generální úklid, vyčištění koberců a čalounění, mytí oken a další práce. Rovněž pro Vás zajistíme spolehlivý úklid a údržbu venkovních ploch jako jsou chodníky, zahrady, odklízení sněhu a podobně.

Prezentace úklidové firmy

úklid domácnosti čištění koberců úklidové firmy – Úklidová firma zaměřená na pravidelný, ale i jednorázový úklid domácnosti a firemních prostor. Provádíme také čištění koberců a mytí oken. Zázemí české rodinné úklidové firmy. Pracovití a poctiví zaměstnanci, garance kvality úklidových prací.

Ready made společnosti

ready made, prodej firem, založení firmy – Zabýváme se prodejem firem a takzvaných ready made společností. Můžeme Vám také nabídnout založení nové společnosti dle Vašich požadavků (s.r.o., a.s., SE). Firmy je možné založit na území ČR, na Slovensku nebo jinde v zahraničí.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.