+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné víkendové pobyty

Klíčová slova: víkendové pobyty, rodinné pobyty

E-mail: katerina.maskova@eufrat.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2008

Popis: Rodinné víkendové pobyty s dětmi. Team Anglické školky EUFRAT pro děti připravuje nabitý program plný her, písniček a soutěží. Zároveň se snažíme najít příjemné a vhodné prostředí, kde budou mít děti, jejich rodiče, dostatečný prostor pro své aktivity, možnost najít si chvilku pro sebe, relaxovat, sportovně se vyžít.

Web: www.rodinnepobyty.cz

Další související informace

vikendove-pobyty-pro-zeny

víkendové pobyty pro ženy relaxační se cvičením – Hotel PUK v Berouně se specializuje na pobytové balíčky pro ženy nejen víkendové ,v programu zařazena relaxace ,wellnes ,kosmetika ,tvořivá činnost různých rukodělných technik,kreslení pravou hemisferou ,cvičení,masáže , thajské masáže ,pronájem aqua zony se saunou a bazénem

Víkendové pobyty wellness

víkendové pobyty, wellness pobyty, eurovíkendy – Naše nabídka obsahuje bohatou nabídku luxusních víkendových pobytů - eurovíkendů - a wellness pobytů. Unikněte stereotypu a vydejte se objevovat s námi vzdálené země po celé Evropě. Naše nabídka obsahuje bohatou nabídku luxusních víkendových pobytů - eurovíkendů - a wellness pobytů. Unikněte stereotypu a vydejte se objevovat s námi vzdálené země po celé Evropě.

Hotel Koupaliště - ubytování Letovice

ubytování, hotel, penzion, víkendové pobyty – V hotelu Koupaliště naleznete příjemné ubytování v jednom z pěkných pokojů nebo rekračních chatek, restauraci a řadu sportovišť v blízkém v okolí. Dále poskytujeme prostory pro firemní akce, rodinné oslavy, školní srazy, svatby a podobně.

Načítání trvalo 2.3558 sekund.