+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné víkendové pobyty

Klíčová slova: víkendové pobyty, rodinné pobyty

E-mail: katerina.maskova@eufrat.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2008

Popis: Rodinné víkendové pobyty s dětmi. Team Anglické školky EUFRAT pro děti připravuje nabitý program plný her, písniček a soutěží. Zároveň se snažíme najít příjemné a vhodné prostředí, kde budou mít děti, jejich rodiče, dostatečný prostor pro své aktivity, možnost najít si chvilku pro sebe, relaxovat, sportovně se vyžít.

Web: www.rodinnepobyty.cz

Další související informace

Eurovíkendy, Lázně a Víke

Eurovíkendy, lázně, víkendové pobyty – Eurovíkendy jsou ideální možností, jak poznat během velmi krátké doby, celé město. Alternativou mohou být lázeňské pobyty, při kterých jen odpočíváte a relaxujete. Pro každého dle jeho chuti. Eurovíkendy jsou ideální možností, jak poznat během velmi krátké doby, celé město. Alternativou mohou být lázeňské pobyty, při kterých jen odpočíváte a relaxujete. Pro každého dle jeho chuti.

Ubytování Jižní morava

ubytování Jižní morava, víkendové relaxační pobyty – Vážení návštěvníci, nově otevřený hotel v centru vinařské oblasti kousek od Znojma. Co více si přát? Nabízíme Vám ubytování v několika typech pokojů. Pokoje jsou vybaveny veškerým sociálním zázemím. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Wellness víkendy pro dva

víkendové pobyty, romatické pobyty, wellness pobyt – Nejlepší výlety, jsou ty, na které nezapomenete. A romantické víkendy určitě mezi takové patří. Ať již vaše drahá polovička touží po čemkoliv, buďte si jistí, že s víkendovými pobyty to dokážete bez problému splnit.

Načítání trvalo 0.1194 sekund.