+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rusko

Klíčová slova: Rusko, Moskva, Petrohrad, Moskva zájezd, moskva za

E-mail: sachmet3-sachmet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Na těchto stránkách se seznámíte s historií Ruska a dvěma nejnavštěvovanějšími ruskými městy Moskvou a Petrohradem. Naleznete zde podrobné informace o Moskvě, o jejích nejznámějších památkách včetně Kremlu a chrámů na Rudém náměstí. Další část pojednává o zajímavostech Petrohradu, caru Petru Velikém či paláci v Petrodvorcích.

Web: rusko.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

Prima dovolená

rafting, dovolená, Alpy, zájezd, fotky, videa – Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie. Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.

Cestovní agentura Martino

dovolená, zájezdy, zájezd, cestovní kanceláře – Nabídka více jak 100 cestovních kanceláří na jednom místě. Dovolená přes internet snadno a rychle. Zájezdy německých CA. Last minute, na poslední chvíli, pobytové, poznávací, lyžařské, exotiké zájezdy a okružní plavby.

Pojištění odpovědnosti za škodu

pojištění, pojištění odpovědnosti za škod – Stránka vám představí několik hlavních důvodů proč si sjednat pojištění odpovědnosti za škodu. Jaké jsou druhy škoda hrazené pojištěním to se také dozvíte na webu. Dále nabízí srovnání pojišťoven a spoustu dalších informací.

Načítání trvalo 3.2934 sekund.