+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rusko

Klíčová slova: Rusko, Moskva, Petrohrad, Moskva zájezd, moskva za

E-mail: sachmet3-sachmet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2010

Popis: Na těchto stránkách se seznámíte s historií Ruska a dvěma nejnavštěvovanějšími ruskými městy Moskvou a Petrohradem. Naleznete zde podrobné informace o Moskvě, o jejích nejznámějších památkách včetně Kremlu a chrámů na Rudém náměstí. Další část pojednává o zajímavostech Petrohradu, caru Petru Velikém či paláci v Petrodvorcích.

Web: rusko.poznavaci-zajezdy.cz

Další související informace

evco

odškodné, odškodné za nehodu, odškodné po nehodě, – Stali jste se účastníkem dopravní nehody? Pomůžeme Vám získat náležité odškodné! A to vše bez vstupních poplatků! Vše zařídíme za vás! Získáme-li pro Vás odškodné tak až z peněz, které dostanete zaplatíte pouze 40% společnosti! Máte zaručený zisk!

Udělám za Vás.

Udělám za Vás. – Hodinový manžel Ostrava V každé domácnosti se čas od času, vyskytne celá řada problémů, které Vám pomůžu vyřešit. Vyměním záclony, pověsím obrazy, rozsvítím lustry. Vymaluji Vám chodbu nebo poryji zahrádku. Vyčistím bazén nebo smontuji nábytek. Vyměním zámek u dveří nebo spravím sekačku. Posekám zahradu nebo spravím pejskovi boudu. Uvařím a upeču nebo přivezu Váš velký nákup. Umyji okna a vyluxuji nebo vyklepu koberce. Vyměním kapající kohoutek nebo seřídím okna. Přilepím kachličku nebo položím plovoucí podlahu. Vyrobím skříňku nebo .... Stačí říct, co si budete přát! Poskytuji tyto služby Zahradnické práce a práce v okolí domu Zednické a obkladačské práce Truhlářské práce Instalatérské práce Malířské a lakýrnické práce Elektrotechnické a drobné IT práce Hlídání Práce v domácnosti Opravy a rekonstrukce v domácnosti Dopravní a přepravní služby www.hodinovy-manzel-ostrava.cz lku@volny.cz tel.+420 733 192 052 +420 774 107 396

Nábytkové kování a zámky

univerzální zámky, zásuvkové zámky, zadlabávací zá – Výhradní dovozce nábytkového kování a zámků dánské firmy SISO - DENMARK. Velkoobchodní i maloobchodní prodej: zásuvkové zámky, zámky na sklo, centrální zámky, skříňové zámky, závěsy na sklo, závěsy pro sprchové kouty, držáky skel, závěsy do masívu, spojovací materiál, transportní kolečka, nábytkové nožky - ALU.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.