+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rybaření Ostrov n Oslavou

Klíčová slova: rybareni, rybolov, rybarsky revir soukromy, kapr

E-mail: rybarsky-revir@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Soukromý rybářský revír Ostrov nad Oslavou. Jsme sportovní rybářský revír, takže na Vás čekají opravdu velké úlovky. Zažijte nejlepší rybaření na Vysočině. Rozloha revíru je 16ha. Čeká na Vás krásné pochytáníčko, nádherná příroda a veselá atmosféra. Jestli váháte kam na ryby máte nyní příležitost zažít rybářskou symfonii na Vysočině. Vytvořte si cenu denní povolenky sami.

Web: www.rybarsky-revir.cz

Další související informace

Soukromé revíry Chlumec

soukromý revír, rybaření, rybolov, kaprařina – Vítáme Vás na internetových stránkách společnosti Chlumecká rybářská s.r.o., která Vás zve na parádní rybařinu na novém soukromém revíru Chlumec II o rozloze 11 ha. Nádrž je stará 30 let, nikdy nebyla vypuštěna ani slovena, nachází se v těsné blízkosti obce Chlumec, cca 6km vzdálené od Ústí nad Labem v severních Čechách.

Grow23World

pestovani, grow – prodej kompletního vybavení pro pěstování indoor a outdoor, vzduchotechnika, osvětlení,laboratorní technika,čerpdla, vaporizéry, kuřácké potřeby. literatura. Mimo otvírací hodiny otevřeno po tel. domluvě

Lovecká aukce Lovim.cz

rybaření,myslivost,lov,rybářské potřeby,lovecké – Aukce a inzerce loveckých potřeb pro rybaření, myslivost a lovce pokladů. Nabízíme nenásilnou formu prodeje použitého, nebo nového zboží, týkající se všeho, co poslouží rybářům, myslivcům a lovcům pokladů.

Načítání trvalo 0.2582 sekund.