+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rybářský magazín

Klíčová slova: Rybaření, rybolov, rybářské potřeby.

E-mail: Magazin-rybar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2013

Popis: Rybolov, jako záliba i sport, který pramení, již ze starého období, kdy začal být oblíbenou činností člověka Zajímavosti o rybaření. Rady a typy, které rybářské potřeby zvolit a jak s nimi manipulovat. Příběhy rybářů.

Web: www.magazinrybar.cz

Další související informace

HG Brno

rybaření, HG, plavaná, rybářské závody, splávek – HG Brno - stránky družstva,které se věnuje závodní plavané a rybaření. Na stánkách naleznete popis závodních tratí, popis různých rybolovných technik, výsledky ze závodů, rozhovory s osobnostmi české plavané apod.

Rybaření Ostrov n Oslavou

rybareni, rybolov, rybarsky revir soukromy, kapr – Soukromý rybářský revír Ostrov nad Oslavou. Jsme sportovní rybářský revír, takže na Vás čekají opravdu velké úlovky. Zažijte nejlepší rybaření na Vysočině. Rozloha revíru je 16ha. Čeká na Vás krásné pochytáníčko, nádherná příroda a veselá atmosféra. Jestli váháte kam na ryby máte nyní příležitost zažít rybářskou symfonii na Vysočině. Vytvořte si cenu denní povolenky sami.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.