+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rychločtení rychlostudium

Klíčová slova: rychločtení, čtení, rychlo, vyhledávání, studium,

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2011

Popis: Efektivní formy rychločtení, rychlovyhledávání a hyperstudia s kombinací školy paměti zajišťují úspěch u studentů středních i vysokých škol, vč. dálkových studentů. Kurz rychločtení vám pomůže zefektivnit váš čas a užít si volných chvil každý den.

Web: rychlocteni.info

Další související informace

Gyf.cz

katalog, stránek, vyhledavani, stranky, odkazy, – Katalog stránek gyf.cz Vám nabízí možnost získat zpětný odkaz a tak propagovat Vaši stránku na internetu. Katalog je tříděný do kategorií a plně automatický a proto je získání odkazu zadarmo ještě lehčí.

Deky, polštáře a přikrývk

přikrývky, polštáře, přehozy, dětské deky – Kvalitní přikrývky, polštáře nebo přehozy a doplňky od dlouholetého českého výrobce Bartex. Jedná se především o prošívané přikrývky plněné dutým silanizovaným rounem, které se vyznačuje nestravitelností pro roztoče.

Studium MBA

MBA, studium, programy MBA, studium MBA, – Business Institut se řadí mezi přední poskytovatele vzdělání v oblasti ekonomie, managementu, marketingu a práva. Business Institut nabízí unikátní vzdělávací programy MBA, BBA a dále zajišťuje firemní poradenství a odborné semináře.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.