+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

šachový klub újezd lesy

Klíčová slova: šachy, šachový klub, chess, újezd, lesy

E-mail: radim_jezek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2008

Popis: webové stránky šachového klubu Újezd nad Lesy. 3achové odkazy. Šachové partie. Členové klubu. Šachové turnaje. Kontakt na členy šachového klubu. šachy šachovnice. šachové figury. Šachové strategie. základní škola masarykova.

Web: www.sachovyklubujezdnadlesy.webz.cz/onas.php

Další související informace

Buena Vista Club

klub, hudební, taneční, party, DJ, koncert, plzeň – Buena Vista Club je multifunkční klub v centru Plzně. Pořádáme hudební koncerty, taneční party, tématické večery a divadelní představení. Nabízíme pronájem prostor a techniky pro konference, semináře, oslavy a školení.

Ginfo.cz

Praha, restaurace, hotel, kavárna, bar, klub, jíde – Přehledný, ručně tříděný interaktivní katalog pro město Praha. Najdete zde pražské restaurace, hotely, kavárny, čajovny, bary a kluby. Aktuální akce pražských podniků koncerty, párty a pod. Pro partnery individuální přístup.

Sokol Heřmaničky

fotbal, sokol, Heřmaničky, fotbalový klub, okres – Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Heřmaničky. Webová prezentace nabízí kompletní tabulky, soupisky, aktuální výsledky i jiné informace z dění tohoto fotbalového klubu, který se nachází v okrese Benešov.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.