+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Salat.ws - Recepty

Klíčová slova: salat, salaty, salát, saláty, šalát, recept salat,

E-mail: katalogy@salat.ws

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2010

Popis: Saláty patří mezi nejčastější přílohy k hlavnímu jídlu a na stránce salat.ws si můžete najít různé způsoby jejich přípravy. Můžete zde najít různé recepty na saláty a recepty na přípravy salátu s těstovinami a salátu s bramborami.

Web: salat.ws

Další související informace

Pizza recept

pizza recept, těsto na pizzu, recept na pizzu – Pizza je oblíbené jídlo po celém světě, nejen v Itálii. Udělejte si dobrou pizzu i vy doma. Nabízíme vám mnoho receptů, které by se vám mohly líbit. Zabrere vám jen hodinku času a skvěle si na ni pochutnáte.

valašský frgál

valašský frgál, valašský koláč, frgál recept – Valašský frgál, ať už známý také pod pojmem stařenčin frgál, valašský koláč, či pecák je tradiční pečivo z Valašska. Na rozdíl od koláčů má frgál obvykle průměr kolem 30cm, váhu 600gramů a je tvořen pouze jedním druhem náplně. Vyrábí se z kynutého těsta uválcovaného do tenkých kruhů a je tvořenéh velmi širokou škálou náplní. Nejznámější je hruškový frgál, borůvkový frgál, makový frgál, tvarohový frgál, povidlový frgál, ale také méně obvyklé nové receptury jahodových či meruňkových frgálů. Všechny tyto valašské koláče zdobí sladká drobenka.

Skvělé recepty pro Vás

recepty na, recept na, chutné recepty, chutne – Ty správné a hlavně domácí vyzkoušené recepty nejen pro všední den, Ty nej nej recepty vše je vyzkoušené v domácích podmínkách. Tak neváhej a podívej se budeš velice mile překvapen budu rád za vaše názory a popřípadě poslání a pak zvěřejnění vašich receptů.

Načítání trvalo 0.0768 sekund.