+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Salsa Praha

Klíčová slova: salsa,kurzy,taneční kurzy,kurzy salsy,tanec,zábava

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.

Web: www.salsa-loscazadoresdelritmo.estranky.cz/

Další související informace

Duchovní růst

Kurzy, Škola, Léčení, Kyvadlo, Shamballa, Workshop – Esoterická škola Křídla Andělská nabízí kurzy intuitivního písma, siderického kyvadla, výkladu tarotových karet, Shamballa, workshop Tajemství I. a II., přenášky a osobní konzultace, regrese, léčení, výklad karet, intuitivní písmo a další.

Kurzy a workshopy

kurzy, workshopy – Jazykové kurzy, umelecké workshopy, IT semináre a odborné školenia na portáli zameranom na voľnočasové a vzdelávacie aktivity. Kurzy angličtiny, nemčiny, varenia a spevu, IT školenia a semináre zo všetkých oblastí.

Prima Cool Boutique

Cool Boutique, Prima Cool Program, Cool Deal – Informační Blog o Prima Boutiku kterých můžeme najít nespočet v obchodní síti Amazon. Blog doporučuje Cool program na nákupy s velmi atraktivními cenami v Londýnské metropoli kde má slovo Boutique svůj věhlas.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.