+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Salsa video Praha

Klíčová slova: salsa,zouk,praha,zumba,bachata,samba,salsa kurzy,

E-mail: dance4@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2012

Popis: DANCE4-salsa-zouk-bachata-samba de gafieira Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2012. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět. Proč zrovna DANCE4 - Los Cazadores Del Ritmo? Nikdo nemůže popřít, že tanec je tady od pradávna. Je na něm něco, něco magického, co nás k němu přitahuje. Tanec je odhmotněním těla, nalezením duše a probuzením ducha. Kromě estetického cítění existuje řada důvodů, proč začít tančit. Je jisté, že každý přistupuje k tanci s jiným cílem. Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, samba de gafieira, merengue, cha-cha-cha, bachatango ..., to platí dvojnásob.

Web: www.salsa-video.cz/

Další související informace

Sportcarp rybářské potřeby

rybaření, rybolov, rybářské potřeby, rybář, ryby, – Internetový obchod Sportcarp.cz nabízí rybářské potřeby a vybavení. V naší nabídce najdete potřeby pro lov kaprů, dravců, feeder, plavanou, mořský a zimní rybolov. Zboží značek Ace, Albastar, Ashima, Bait, Behr a dalších.

Solarium a pedicura HaVa

solarium, pedicura, čestlice, pruhonice, – solární a pedicurní studio HAVA nabízí domácí prostředí ,příjemná obsluha,široký sortiment solární kosmetiky a doplnků,super ceny ,akce,najdete nás v čestlicích hned vedle Průhonic,solarium, pedicura, čestlice, pruhonice, super ceny , minuta, slevy, solární kosmetika, doplňky, pernamentky, ležák, stoják, vertikální, horizontální

vycvik & hotel pre psov

vycvik psov,hotel pre psov,canislog,poprad,k9,K9, – Výcvik & Hotel pre psov Canislog v Poprade. Výcvik a výchova všetkých plemien psov podľa vaších prianí, ktoré vedie učastník MS vo výkone psov s certifikátom. Chovateľská stanica nemeckého ovčiaka canislog. Chovateľské potreby na ulici Dostojevského 45, Poprad za Výkrikom.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.