+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Satelitní televize

Klíčová slova: Skylink.cz, satelitni televize

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Skylink je satelitní digitální televize. Skylink vznikla sloučením České společnosti TradeTec a slovenské společnosti Towercom od 1. října 2008. Značka Skylink byla známa jen ve Slovenské republice a v současnosti se dostává také na český trh.

Web: www-skylink.cz

Další související informace

Tv Prima Tv

tv prima, tv prima tv, prima tv, televize prima – Na stránkách TV-Prima-TV.cz neleznete spoustu informací o TV Prima, která je naší druhou nejsledovaněší komerční televizí. Dozvíte se více informací o jednotlivých pořadech a seriálech, které můžete vídávat na televizních obrazovkách.

AW-dev, v.o.s.

mikrosite, mikroweb, satelitní web, tvorba webu – Buďte vidět na internetu! Propagujte se a získejte konkurenční výhodu. Webové stránky, mikroweby, microsite, zlepšení pozic ve vyhledávačích, PPC kampaně, tvorba reklamy, grafické studio, DTP studio.

Případy 1. oddělení online

případy 1. oddělení,online,archiv,česká televize – Elitní 1. oddělení má na starosti vyšetřování nejzávažnějších kriminálních kauz. Jejich případy jsou inspirované skutečnými zločiny moderní kriminologie spáchanými po listopadu 1989. prožijte s pražskou mordpartou 14 skutečných případů.

Načítání trvalo 2.0204 sekund.