+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Satelitní televize

Klíčová slova: Skylink.cz, satelitni televize

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Skylink je satelitní digitální televize. Skylink vznikla sloučením České společnosti TradeTec a slovenské společnosti Towercom od 1. října 2008. Značka Skylink byla známa jen ve Slovenské republice a v současnosti se dostává také na český trh.

Web: www-skylink.cz

Další související informace

Eltasat s.r.o.

satelitní technika, set-top box, DVB-T – Eltasat, s.r.o. Nabízíme sortiment pro satelitní a digitální pozemní vysílání, digitální televize, satelity, satelitní sestavy, set-top boxy, DVB-T, HDTV a veškeré příslušenství v oboru. Zboží rozvážíme až do domu, záruka, servis, rychlé dodání, kamenná prodejna.

LCD televize nejlevněji

LCD televize, televize, televize levne – U každé LCD televize je velké množství nejrůznějších parametrů. Zorientovat se a vybrat skutečně kvalitní přístroj tak může být velmi obtížné. Levné LCD televize jsou dnes již snadno k sehnání. Poradíme na jaké parametry je dobré se před koupí zaměřit.

ElektroExpert.cz

lcd televize, led televize, plazmové televize – Elektronika za akční ceny! Na ElektroExpert.cz nakupujte pračky, sušičky, lednice, myčky a další elektro za akční a výhodné ceny. Poradíme vám s nákupem televize, hifi, lednice, pračky.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.