+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Satelitní televize

Klíčová slova: Skylink.cz, satelitni televize

E-mail: seo@mengler.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2009

Popis: Skylink je satelitní digitální televize. Skylink vznikla sloučením České společnosti TradeTec a slovenské společnosti Towercom od 1. října 2008. Značka Skylink byla známa jen ve Slovenské republice a v současnosti se dostává také na český trh.

Web: www-skylink.cz

Další související informace

Online Filmy

online filmy seriály televize tapety DVD shlédnutí – Web OnlineFilmy.cz přináší recenze nejnovějších filmů přicházejících do českých kin a filmů vycházející na DVD. Web přináší i tipy ke sledování zajímavých filmů běžících v televizi. Na webu je možné si i stáhnout tapety na PC k jednotlivým filmům.

Satelitní technika

satelitní technika – Satelitní technika je stále oblíbenější mezi běžnými uživateli. Zjistěte také, že na tom nic není a že se také jednoduše domluvíte se satelitní technikou. Poradíme vám. Neváhejte a zastavte se na našem webu.

Bydlení je hra online

bydlení je hra,online,archiv,česká televize – Tým bytových designérů se každý čtvrtek pouští do osvěty moderních trendů spojených s naším bydlením. Vše je pojato zábavnou formou plnou dobrých rad a tipů. Součástí pořadu je i inspirativní přeměna u samotných diváků.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.