+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sayuri masážní salon

Klíčová slova: sportovní masáže rekondiční masáže čínské tlakové

E-mail: info@sayuri.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2010

Popis: Nabízíme sportovní a rekondiční masáže, čínské tlakové masáže, antimigrénová masáž, baňkování, moxování, ušní svíce, infrasauna, bezbolestná liposukce, lávové kameny, terapie Biosynchron a Solaris.

Web: www.sayuri.cz

Další související informace

Masáže Praha

Masáže Praha – Centrum pohody a zdraví v Praze nabízi rúzne druhy masáží i emocionálni terapie. V nabídce naleznete Tantra masáže, Tao masáže, ájurvédskou masáž, masáž hlavy, reflexní masáž chodidel, a další.

Erotické masáže pro ženy

erotické masáže pro ženy,erotická masáž pro ženy – Centrum erotických masážích pro ženy každého věku, výborný typ relaxace po celodenní namáhavé práci. K masáži se používá výhradně bio kosmetika, masáž je kombinaci alternativních prvků Shiatsu a dalších speciálních technik.

Erotické masáže Praha

masaz, eroticke masaze praha, tantra masaze praha – Náš masážní salon nabízí profesionální masáže pro muže a ženy ve svěžím, teplém, příjemném a pohodovém prostředí, kde se zaměřujeme na poskytování nejvyšší kvality služeb spolu s vynikající péčí o zákazníka.Všechny naše masérky jsou profesionální, dobře upravené a zdvořilé.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.