+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sberatele.cz- Web pro vše

Klíčová slova: sbírka, sběratel, sběratelství bankovky

E-mail: vit.jurasek@vegateam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2009

Popis: Vlastníte sbírku mincí, bankovek, známek, modelů, pohlednic nebo čehokoliv jiného? Pak je tento web určen právě Vám. Web pro všechny filatelisty, numizmatiky a všechny ostatní sběratele téměř čehokoliv.

Web: www.sberatele.cz/

Další související informace

pomoc

sbírka, veřejná sbírka, Filipíny, pomoc, charita – Adresná charitativní veřejná sbírka - pomoc konkrétním pacientům žijícím ve státě Filipíny se závažnými, zejména vrozenými zdravotními problémy. Přispějte prvnímu přijemci, kterým je dnes pětiletá Vanessa, které byl kvůli vrozené vadě zažívacího ústrojí ihned po narození chirurgicky proveden vývod břichem. Z výtěžku sbírky by měla být financována operace, jejímž cílem je přesunout vývod na správné místo. Podle lékařů je pro operaci vhodná doba. Přispět je možno převodem či vkladem na účet nebo pořízením obrazu. Přispěním do sbírky můžete snížit svoji daňovou povinnost. O použití výtěžku ze sbírky budeme na webu informovat.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.