+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sběratelský deníček

Klíčová slova: Deník,sběratelé,filatelie,známky, mince,PZL,FDC,PL

E-mail: sberatelskyklub.snadno.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2012

Popis: O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou.REKLAMA REKLAMA Úvodní stránka Diskuzní fórum Seznamka Soutěže Senioři vítáni Léto 2011NOVÉ Zdraví Típni TO! Medicína Výživa Kondice Psychologie Alternativa Krása a relax Rodina Senioři Děti a vnoučata Vztahy a láska Sex a erotika Volný čas Cestování Kultura Gastronomie Hobby Zvířata Sport Auto-moto Věda a technika Vzdělávání Bydlení Náš domov Nájem a pronájem Energie Hledáme bydlení Finance Peníze Práce Důchod a dávky Právo v praxi Ze života Osobnosti Příběhy Naše minulost Proč a jak nacházíte se: Hlavní stránka / Volný čas / Hobby velikost písma: A +/ A/ A - celý web diskuze Sběratelství – svět tajemných vášní Autor: Martina McLenehanová | komentářů: 0 O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou. Ušlechtilá posedlost Hnacím motorem každého sběratelství je zájem, nadšení a vášeň. Předmět tohoto zaujetí je libovolný, může to být cokoliv, co sběratele upoutá. Sběratel odhaluje jedinečnost a krásu věcí tím, že je vytrhává z jejich obvyklého prostředí. V kontextu sbírky i předměty, které v každodenním životě působí banálně, mohou přinést pobavení a poučení nejen o sobě samých, ale také o příbuzných oborech, době a prostředí svého vzniku a užívání. Každá sbírka je vzácná.Sběratelé nejsou osamocení podivíni.

Web: www.sberatelsky.denicek.eu

Další související informace

Numismatika mince eshop

Numismatika, mince – Numismatika mince. Numismatické potřeby, zlaté mince, stříbrné mince, mince Rakouska Uherska a České mince období první republiky. Velký výběr starých mincí za výhodné ceny na nejlevnejsimince.cz. Mince krásničan.

NejFotograf.cz

Fotografie,fotograf,svatební fotograf,svatba – Největší katalog fotografů Nejfotograf.cz, jehož cílem je zprostředkování fotografických služeb koncovým zákazníkům, ať už se jedná o fotografování svateb, portrétů a jiného. Hledáte-li fotografa navštivte náš web.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Načítání trvalo 0.1959 sekund.