+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sbírka sáčků od čajů

Klíčová slova: prebaly, sbirka, sbirani, čaje, sáčky, přebaly

E-mail: caje@solansky.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Zde si můžete z pohodlí domova či kanceláře prohlížet mou sbírku sáčků. Jelikož by procházení šanonů bylo fyzicky i časově náročné, veškeré sáčky přidávám právě zde. Díky obrovské podpoře jsem zásobován velkým množstvím sáčků, doplňování neustále probíhá. Sbírka počala docela nevině, když jsem si v roce 1995 schoval své první sáčky Pickwick Pickwick - Forest fruit a Pickwick - Strawberry. A dál už to znáte. Za velké podpory rodiny, přátel, známých i neznámých, učitelů, učitelek atd. se má sbírka rozrostla. Někdy kolem roku 2004 přišel nápad, vytvořit online sbírku. Mé znalosti programování byly ještě na slabé úrovni, ale první stránky již byly na světě. Nyní jsem se snažil vylepšit vlastnosti stránek po funkční i grafické stránce.

Web: caje.solansky.cz

Další související informace

Šťastný a spol. - obaly

tašky, sáčky, fólie, obaly, obalový materiál – Papírové kartony, papírové sáčky a další obaly z papíru naleznete v nabídce našeho obchodu Stastnyaspol.cz. Kvalitní obalové materiály, drogerie a kancelářské potřeby to vše u nás k dostání. Hygienické pomůcky, papírové ručníky a toaletní papír.

Vodnička.cz

Esoterika, čaje, vodní dýmky, tabáky, dekorace – Internetový obchod zabývající se prodejem vodních dýmek, tabáků do vodních dýmek, čajů, esoterického zboží, dekoračních předmětů, vonných tyčinek pro vyladění atmosféry, kuřáckých potřeb a dalšího zboží z Orientu.

YZOP.cz Bylinné produkty

Bylinné kapsle, Čaje, Kakaové produkty – Firma Pavla Kučerová YZOPcz se zaměřuje na zpracování léčivých rostlin, čaje, kávy, kakaových produktů a koření. Zabývá se také výrobou bylinných kapslí a ostatních produktů.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.