+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sbírka sáčků od čajů

Klíčová slova: prebaly, sbirka, sbirani, čaje, sáčky, přebaly

E-mail: caje@solansky.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Zde si můžete z pohodlí domova či kanceláře prohlížet mou sbírku sáčků. Jelikož by procházení šanonů bylo fyzicky i časově náročné, veškeré sáčky přidávám právě zde. Díky obrovské podpoře jsem zásobován velkým množstvím sáčků, doplňování neustále probíhá. Sbírka počala docela nevině, když jsem si v roce 1995 schoval své první sáčky Pickwick Pickwick - Forest fruit a Pickwick - Strawberry. A dál už to znáte. Za velké podpory rodiny, přátel, známých i neznámých, učitelů, učitelek atd. se má sbírka rozrostla. Někdy kolem roku 2004 přišel nápad, vytvořit online sbírku. Mé znalosti programování byly ještě na slabé úrovni, ale první stránky již byly na světě. Nyní jsem se snažil vylepšit vlastnosti stránek po funkční i grafické stránce.

Web: caje.solansky.cz

Další související informace

Obaly, zip sáčky

lepicí pásky, potisk pásek, zip sáčky, plastové – Nabízíme prodej a výrobu obalových materiálů. Lepicí pásky s potiskem, odvinovače pásek, ohraničovací nelepivé pásky, strečové a bublinkové fólie včetně odvíječů. Dále nabízíme samolepicí kapsy na dokumenty, uzavíratelné zip sáčky, plastové obálky.

Vodnička.cz

Esoterika, čaje, vodní dýmky, tabáky, dekorace – Internetový obchod zabývající se prodejem vodních dýmek, tabáků do vodních dýmek, čajů, esoterického zboží, dekoračních předmětů, vonných tyčinek pro vyladění atmosféry, kuřáckých potřeb a dalšího zboží z Orientu.

Kvetoucí čaj

kvetoucí čaj, kvetoucí čaje, čaj, čaje – Informace a zajímavosti, stejně tak jako rady a návody pro novodobý fenomén Kvetoucí čaj. Pokud nevíte, o co se jedná, nebo jen chcete kvalitní informace, tak na těchto stránkách se dovíte o Kvetoucích čajích vše, co potřebujete vědět.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.