+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sedací vaky a pytle

Klíčová slova: sedací vak,sedací vaky,sedací pytel, sedací pytle

E-mail: info@sakwa.c

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Kvalitní sedací vaky, pytle a křesla - Dánská SAKWA. Sedací vaky z těch nejlepších svrchních materiálů naplněné polystyrenovýmí kuličkami vysoké hustoty. Vyznačují se kvalitním zpracováním a designově atraktivními mateiály.

Web: www.sakwa.cz

Další související informace

Interiérové dekorace

Fatboy sedací vaky pytle hedvábí Marimekko – Interiérové dekorace, sedací vaky a pytle Fatboy, dopňky Marimekko - hrnečky, talíře, ubrusy, zástěry, konvice a další, originální dekorace z ručně malovaného hedvábí Decolini Silkdesign - záclony, polštáře, paravany, stínítka.

Sedací soupravy rohové

sedací soupravy, sedací soupravy rohové, rozkládac – Sedací soupravy rohové i sedací soupravy rozkládací, křesla nebo kožené sedačky. Náš eshopu nabízí klasické sedací soupravy kožené, rozkládací sedačky a rohové sedačky. A k nové sedací soupravě si jistě z bohaté nabídky vyberete moderní konferenční stolek či tv stůl pod vaši televizi, nábytek do obývacího pokoje či ložnice.

Sedací soupravy

sedací soupravy, sedací soupravy rohové, obývací s – Nechte se inspirovat naší nabídkou a vytvořte si domov, který odráží Vaši jedinečnost, styl a individualitu. Nabízíme Vám široký výběr kvalitního nábytku moderního i tradičního designu za velmi příznivé ceny.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.