+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sedací vaky a pytle

Klíčová slova: sedací vak,sedací vaky,sedací pytel, sedací pytle

E-mail: info@sakwa.c

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Kvalitní sedací vaky, pytle a křesla - Dánská SAKWA. Sedací vaky z těch nejlepších svrchních materiálů naplněné polystyrenovýmí kuličkami vysoké hustoty. Vyznačují se kvalitním zpracováním a designově atraktivními mateiály.

Web: www.sakwa.cz

Další související informace

Nábytek Corso V+V s.r.o.

nábytek, prodej nábytku, Sedací soupravy – Nabízíme pohodlné sedací soupravy, kuchyňský a kancelářský nábytek, prostorné skříně, čalouněné výrobky, stoly a nábytek s klasickým i moderním designem pro kompletní vybavení domácností i kanceláří. Rozvoz zboží vlastními vozy cca do tří týdnů.

Dekorační polštáře

dekorace, dekorační látky, potahové látky, sedací – Každá domácnost prostě a jednoduše potřebuje oživit mnohými prvky, které velmi často postrádají jinou funkčnost, než je samotný vzhled konkrétní místnosti. Je jasné, že v určitých interiérových prostorách jsou nejdůležitější rozličné funkční prvky.

Sedací vaky, sedací pytle

sedací vaky, sedací pytle, pytle na sezení, vaky n – Sedací vaky, sedací pytle velké i malé, domů do interiéru, na zahradu a k bazénu. Odolné pelíšky pro psy plněné EPS polystyrenovými kuličkami. Voděodolné a omyvatelné. Hypoalergenní, antialergické psí pelíšky. Dětská lehátka, lehátka pro mimninka.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.