+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Seriál Pokémon

Klíčová slova: pokemon, seriál, hrací karty

E-mail: serialy@hezky.net

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2011

Popis: Web o seriálu Pokémon, o hlavních hrdinech, jejich nepřátelých - Rakeťácích a hlavně o pokémonech. Pokémon byl tak oblíben, že řada fanoušků sbírá i karty pokémon a hraje pokémon hry. Je to báječný seriál pro děti i dospělé.

Web: www.serial-pokemon.info

Další související informace

Pokemon-Guru

pokemon,pikachu,karty,karetni,hry – Informační server o karetní hře Pokémon. Najdete zde diskuzní fórum, informace kde si zahrát, pravidla, strategie, balíčky, výměnu a aukci karet.pokemon,pikachu,karty,karetni,hry,hra, pokemon,pikachu,karty,karetni,hry,hra

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Pokémon online serial

pokemon, serial, online, karty – Pokémon serial online, obrázky pokémonov, pokémon hry, pokémon videa, návody a karty. Stránka kde nájdete všetko o pokémonov. Na tejto stránke nájdete obrázky vyše 500 rôznych pokémonov a okolo 500 častí seriálu pokémon online.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.