+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sharp wings - letadla

Klíčová slova: IVAO,letectví,letadla,spotting,fotky

E-mail: sharpwings@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2011

Popis: Stránky o leteckých simulátorech, virtuálním létání na celosvětové síti IVAO, Flight Simulatoru, a o spottingu a provozu na letišti Brno-Tuřany (LKTB/BRQ). Pokud se zajímáte o letadla, jste rozhodně na správné stránce.

Web: sharpwings.blogspot.com/

Další související informace

NejFotograf.cz

Fotografie,fotograf,svatební fotograf,svatba – Největší katalog fotografů Nejfotograf.cz, jehož cílem je zprostředkování fotografických služeb koncovým zákazníkům, ať už se jedná o fotografování svateb, portrétů a jiného. Hledáte-li fotografa navštivte náš web.

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.