+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Shoooting laser game

Klíčová slova: Lasergame, laser game, shoooting, shooot

E-mail: info@shoooting.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2013

Popis: Shoooting je hra podobná laser game, která je ale rozšířena o internetovou část. Na internetu si každý z hráčů vytvoří vlastní profil s informacemi o své kariéře. Zde také může po zahájení hry sledovat jednotlivé statistiky a celkovou úspěšnost. Shoooting lze hrát kdykoliv a kdekoliv - v exteriéru, v interiéru, ve škole, v práci nebo i ve veřejné dopravě. Shoooting je ideální zábavou pro odreagování či vybití stresu mezi přáteli, známými nebo kolegy z práce. Není potřeba speciální oděv, či vesty a helmy.

Web: www.shoooting.cz

Další související informace

IPL laser pomáhá

IPL laser – Dokonale hladká pokožka, zbavená všech nežádoucích chloupků, to je sen mnoha žen a nezřídka i mužů. IPL laser Vám pomůže vypadat krásněji, mlaději, přitažlivěji a zdravěji. Chcete mít jistotu, že za své peníze, které máte v úmyslu investovat do dokonalejšího vzhledu, získáte právě tyto hodnoty ? Chcete mít záruku, že ošetření, které si vyberete, bude opravdu bezbolestné?

Fotky v skle

2D,3D laser fotky v skle – Internetový predaj 2D a 3D laser fotiek v sklenených kryštáloch, obrázky, logá a 3D modely, reklamných predmetov, plakety, ocenenia, trofeje a upomienkové predmety zo skla s využitím 2D a 3D pod povrchovej laserovej technológie. Fotodarčeky, svadobné dary a darčeky k výročiu.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.