+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skály, skalní města

Klíčová slova: skály, sklaní města, kameny, krásy přírody, tip na

E-mail: rikast@rikast.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2008

Popis: Fascinuje Vás pohled z výšek? Podlehli jste kouzlu lezení? Okouzlily Vás hory? Hledáte tip na nezapomenutelný výlet? Tak tady jste správně.Své si na stránkách najdou jak turisté, kteří skály navštěvují jen rekreačně po turistických stezkách, tak ti, kteří skály vyzývají na souboj a snaží se je zdolat.

Web: www.ceskeskaly.cz

Další související informace

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Načítání trvalo 0.0853 sekund.