+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skate Cycle

Klíčová slova: skate cycle, freerider skate cycle

E-mail: spavel38@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2012

Popis: Zařízení podobné skateboardu s futiristickým vzhledem. Je celé vyrobeno z kovu, pouze blatníky jsou z plastu, má 9“ polyurethanová kola a lze celé rozebrat do poslední součástky. Přenáší se velmi lehce – kola lze složit a vše je tak mnohem kompaktnější.

Web: freerider-skate-cycle.cz/

Další související informace

Hip Hop a Skate shop

hip hop shop, skate shop, skate, hip hop, dakine – Online Hip Hop shop a Skate shop. Nabízíme streetwear, batohy, oblečení a doplňky značek Dada, Dakine další. Pro zákazníky připravujeme pravidelné akce, slevy a dárky k nákupům. Poštovné ZDARMA při nákupu nad 2000,- jinak od 39,- Kč.

Freerider Skatecycle

freerider skatecycle, skate cycle – Geniální a revoluční Freerider Skatecycle přicháží i do ČR pořídit si jej můžete i vy. Moderní skateboead s unikátním designem. Vítěz mnoha ocenění přichází do ČR aby nabídnul sportovním nadšencům něco co tu ještě nebylo.

Skate boty Vans, Fox

skate boty, vans, fox – Už máte na letošní léto vybrány kvalitní boty? Pak si zakupte značkové skate boty Vans, Fox, Globe nebo DVS. Boty Vans se vyznačují vysokým pohodlím, lehkostí a dlouho trvanlivostí. Kromě klasických bot lze od výrobce Vans zakoupit i stylové žabky, které vás překvapí příjemným a měkkým materiálem, z něhož jsou vyrobeny.

Načítání trvalo 2.5488 sekund.