+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skleníky značky Lanit Plast

Klíčová slova: lanit plast, skleníky, fóliovníky, zahradní domky

E-mail: info@sklenik-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2011

Popis: Odborný prodejce na skleníky a fóliovníky značky Lanit Plast. Nabízíme polykarbonátové skleníky, fóliovníky, zahradní domky a pařníky. Zboží rozvážíme po celé ČR. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin.

Web: www.sklenik-expert.cz/

Další související informace

Karibu

sauny, infrakabinky, infrasauny , zahradní domky – Vybavte svůj dům i zahradu kvalitním vybavením od německé značky Karibu. V nabídce naleznete sauny, saunové domky, infrakabiny, infrasauny, zahradní domky, bazény, garážová stání. altány a mnoho dalších produktů. Objevte s námi svět saun, bazénů a vybavení pro zahrady. Vše připraveno ke svépomocné montáži - šetří Vaši peněženku.

Zahradní domky z kamene

zahradní domky z kamene, domky z kamene – Firma Lesax nabízí stavbu zahradních domků z kamene od základů až po střechu. Užívejte si celoroční grilovaní, posezení s přáteli a skvělou relaxaci v originálním a do terénu přirozeně zakomponovaném kamenném domku.

Odpočiňte si v zahradě

zahrada, zahradní altány, zahradní domky – Zahrada je často místem, kam se ubíráme k odpočinku. Venku je krásně, všechno zde voní a kvete. Pokud máte zájem zvelebit svoji zahrádku ještě více, můžete si pořídit zastřešený zahradní domek, nebo vám vystačí altánek. Součástí každé zahrady by měl být také gril a zahradní jezírko s celou řadou rozličných květin a živočichů.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.