+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola.jenikkozak.cz

Klíčová slova: Gymnázium Holice, výpisky, referáty, čtenářský

E-mail: bzbzbzzb@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: Výpisky, referáty a obsahy knížek do čtenářského deníku pro střední školy, především pro studenty Gymnázia dr. Emila Holuba v Holicích, pro které jsou připraveny zvláštní sekce a spousta souborů ke stažení.

Web: skola.jenikkozak.cz

Další související informace

Studentské úkoly a Překla

studentské práce, referáty, seminární práce, bakal – Jsme specializovaný web na studentské práce z oboru ekonomika a management. Pomůžeme Vám vypracovat seminárky, bakalářky a diplomky z těchto, ale i z jiných oborů. Přeložíme Vám obousměrně jakékoli texty CZ-SK.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0605 sekund.