+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škola.jenikkozak.cz

Klíčová slova: Gymnázium Holice, výpisky, referáty, čtenářský

E-mail: bzbzbzzb@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: Výpisky, referáty a obsahy knížek do čtenářského deníku pro střední školy, především pro studenty Gymnázia dr. Emila Holuba v Holicích, pro které jsou připraveny zvláštní sekce a spousta souborů ke stažení.

Web: skola.jenikkozak.cz

Další související informace

Mateřská školka MŠ

básničky, citáty, čtenářský deník, čtení dětem, dě – Web pro děti, předškoláky, učitelky. Čtení dětem, básničky, citáty, čtenářský deník, hádanky, pohádky, pracovní listy, hry, písničky, omalovánky, výchova (hudební, pohybová a výtvarná), vystřihovánky.

Referáty za babku

referáty, diplomové práce, seminární práce – Studujete,podnikáte? čeká Vás náročná seminární práce, závěrečná bakalářská nebo diplomová studie? Potřebujete napsat PR článek či jiný text odborného rázu, ale nemáte dostatek času na hledání nutných podkladů? My ano! Jsme připraveni Vám pomoci.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.