+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skyartec RC modely

Klíčová slova: RC modely, hobby, hracky, modelářství

E-mail: manreg.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Profesionální značkové RC modely na dálkové ovládání. Profi modely RC Vrtulníků, letadel jednoplošných i dvouplošníků. Ke každému vrtulníku i letadlu CD + kabel na propojeni s PC a PC simulátor zdarma.

Web: www.skyartec.cz

Další související informace

Barevný svět

tvoření, barvy, malování na textil, obrázky, hobby – Web pro všechny lidičky, kteří hledají inspiraci a nápady pro své tvoření, ale také pro ty, kteří jen chtějí potěšit své oko či duši. Najdete zde fotky všeho, co tvořím ve svém volném čase. Přeji příjemné koukání a barevný den :-)

Tříkolky a koloběžky

tříkolka, koloběžka, hračky, děti, Intrea, Yedoo – Tříkolka nebo koloběžka zpravidla přijde na řadu, jakmile dítě odloží odstrkovadlo či odrážedlo. Stránky Tříkolky a koloběžky informují o současné nabídce dětských tříkolek a koloběžek, jejich typech, značkách a zkušenostech zákazníků.

RC modely, RC vrtulníky, tanky a další

RC modely,RC vrtulníky,RC tanky,RC letadla,RC auta – RC modely - informační stránky pro fanoušky a zájemce. Přečtěte si, jak fungují RC tanky, co všechno umí, jaká RC letadla si můžete koupit nebo jaké RC vrtulníky jsou na trhu k mání. Informační stránky o RC modelech.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.