+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skyartec RC modely

Klíčová slova: RC modely, hobby, hracky, modelářství

E-mail: manreg.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Profesionální značkové RC modely na dálkové ovládání. Profi modely RC Vrtulníků, letadel jednoplošných i dvouplošníků. Ke každému vrtulníku i letadlu CD + kabel na propojeni s PC a PC simulátor zdarma.

Web: www.skyartec.cz

Další související informace

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Výtvarnické materiály

výtvarná výchova, malba, kresba, hobby – Maloobchodní prodej výtvarnických a hobby materiálů. Profesionální poradenství. Pro školy a školky zajímavé slevy. Internetový obchod i kamenná prodejna na Kladně - Komenského 579 - kolmá ulice na hl. třídu T.G.M. Nabízíme - barvy, štětce, modelovací hmoty, polymerové hmoty, vše na výrobu šperků, papíry, dekorativní materiál, barvy pro předškolní i školní děti atd. více na www.vytvarnik.eu

RC modely, RC vrtulníky, tanky a další

RC modely,RC vrtulníky,RC tanky,RC letadla,RC auta – RC modely - informační stránky pro fanoušky a zájemce. Přečtěte si, jak fungují RC tanky, co všechno umí, jaká RC letadla si můžete koupit nebo jaké RC vrtulníky jsou na trhu k mání. Informační stránky o RC modelech.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.