+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skyartec RC modely

Klíčová slova: RC modely, hobby, hracky, modelářství

E-mail: manreg.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2009

Popis: Profesionální značkové RC modely na dálkové ovládání. Profi modely RC Vrtulníků, letadel jednoplošných i dvouplošníků. Ke každému vrtulníku i letadlu CD + kabel na propojeni s PC a PC simulátor zdarma.

Web: www.skyartec.cz

Další související informace

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Heliforum.cz

vrtulník, helina, RC model, modelářství – Na serveru www.heliforum.cz najdete vše o RC modelech vrtulníků. Reportáže z akcí, recenze modelů, technické tipy, rady zkušenejších modelářů, návody, dozvíte se o novinkách a najdete nové kamarády.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.