+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skysport team s.r.o. - ta

Klíčová slova: tandemové seskoky, seskok s profesionály

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Tandemové seskoky padákem s profesionály, originální dárkové balení. Bezpečnost tandemových seskoků je u nás na prvním místě. Tandemový seskok v Kunovicích - jedinečný způsob, jak si vyzkoušet volný pád se Skysport team.

Web: www.skysport.cz

Další související informace

Tandemové seskoky paraško

Tandemové seskoky, v Praze, tandemový seskok – Paraškola Impact Praha nabízí tandemové seskoky, seskoky padákem Falcon, kurzy parašutismu, samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Výcvik AFF volným pádem, seskok padákem na automatické otevření, IAFF. Vyhlídkový let. Dárkové poukazy.

Tandemový seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, tandem – Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život. Vyzkoušejte tandemové seskoky padákem s profesionály a skočte si bezpečně!Tandemový seskok padákem, to je zážitek na celý život.

Tandemový seskok, seskok

tandemový seskok, tandemové seskoky, leťiště Most – Tandemový seskok, to je zážitek, na který nezapomenete. Pořádáme tandemové seskoky pro všechny ve věku od 8 do 90 let a s váhou do 135kg. Naše tandemové seskoky jsou prováděni zkušenými tandempiloty.

Načítání trvalo 2.8213 sekund.