+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Skysport team s.r.o. - ta

Klíčová slova: tandemové seskoky, seskok s profesionály

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Tandemové seskoky padákem s profesionály, originální dárkové balení. Bezpečnost tandemových seskoků je u nás na prvním místě. Tandemový seskok v Kunovicích - jedinečný způsob, jak si vyzkoušet volný pád se Skysport team.

Web: www.skysport.cz

Další související informace

Tandemové seskoky

Tandemové seskoky, seskoky, tandemový seskok – Tandemové seskoky s pasažéry ze 4km s profesionálními tandempiloty. Výsadkový výcvik na padácích typu křídlo. Výcvik AFF volným pádem. Vyhlídkové lety s letouny Cessna a Falcon. Prodej dárkových poukazů.

Tandemový seskok padákem

skok padákem, seskok s padákem, tandemový seskok, – Tandemový seskok padákem pro vás. Užijte si adrenalinový zážitek volného pádu ze 4000m. Unikátny zážitek na který se nezapomíná. Super garance nejnižší ceny. Možnost foto a video dokumentáce. Unikátny zážitek.

Obchod s kosmetikou

Obchod s kosmetikou – Ráda se malujete a parádíte? Potřebujete novou kosmetikou? Podívejte se do našeho obchůdku, kde nabízíme opravdu široký výběr. Každá z vás si zde určitě vybere. Ráda se malujete a parádíte? Potřebujete novou kosmetikou? Podívejte se do našeho obchůdku, kde nabízíme opravdu široký výběr. Každá z vás si zde určitě vybere.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.