+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slávne citáty

Klíčová slova: slávne,citáty,život,láska,sex,priateľstvo,pravda

E-mail: tomas657@atlas.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2011

Popis: Slávne citáty a myšlienky známych osobností, citáty o živote, láske, priateľstve, o ľuďoch, o pravde, o bolesti i o šťastí, o nenávisti, sexe, o Bohu, o práci, o vzdelaní a o iných zaujímavých témach.

Web: www.slavnecitaty.eu

Další související informace

Citáty

citáty, moudra, citátky, pranostiky – eCitáty.cz Vám představují jen ty nejkvalitnější citáty. Chcete si přečíst citát třeba o lásce nebo například citáty o přátelství? U nás je najdete a zdarma. Žádná zbytečná reklama, pouze kvalitní obsah.

Ubytování Český Krumlov

ubytování,český,krumlov,pension,penzion – Vyberte si ubytování v jednom ze 4 domů v centru Českého Krumlova. Na výběr je ubytování v hotelu Myšší Díra nebo v pensionech Villa Margarita, WOK, Dům U Hada. Hotel Garni Myší Díra se nachází v klidné části historického centra města Český Krumlov, pouhé 2 minuty pěší chůze od hlavního náměstí. Hotel Myšší Díra nabízí deset dvoulůžkových a rodinných vícelůžkových pokojů Deluxe na pěti podlažích s nezapomenutelným výhledem na řeku a město. Pension Villa Margarita nabízí stylové ubytování za výhodnou cenu v 5 pokojích Economy a 3 pokojích Standard s výhledem na město. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj. Ubytování v historickém domě na břehu řeky v centru města Český Krumlov nabízí citlivě zrekonstruovaný penzion Dům U Hada. Pension WOK nabízí 3 pokoje Standard s výhledem na řeku a město. 1 pokoj Economy s oknem na ulici. Na pokoji je WC, sprcha (vana), fén, TV, satelit. Snídaně formou bufetu.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.