+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS soutěže

Klíčová slova: sms, soutěže, výhry, ceny, SMSky,

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2011

Popis: SMS soutěže a výhry jsou novou formou získání hodnotných cen. Jediné, co potřebujete, je Váš mobilní telefon a poslat SMS. Hrajte o finanční výhry, 3D TV, telefony, zájezdy, Škodu Superb, kosmetiku a mnoho dalších cen. To vše za pouhou SMS.

Web: www.sms-souteze.net

Další související informace

SMS Zdarma. Mobil Portál.

SMS,O2,T-mobile,Vodafone,Ufon,iUfon,Nokia,Samsung, – Pošlete si od nás SMS zdarma do všech sítí. Galerie tapet,melodií,MP3 a java her. Najdete u nás novinky ze světa telekomunikací, spoustu typů, triků, nápadů a rad, jak při používání telefonu co nejvíce ušetřit. Povíme Vám, jak svůj telefon využívat skutečně naplno, a využít všech jeho služeb, a to samozřejmě co nejlevněji, nebo nejlépe zdarma.

Osadníci z Katanu

Osadníci z katanu, osadnici, hra, spolecenska hra, – Informace o společenské deskové hře Osadníci z Katanu. Osadníci z Katanu - hra, která se poprvé na trhu objevila v roce 1995 je jedna z nejoblíbenějších společenských deskových her poslední doby......

Soutěže o ceny - aukce

sms, supervyhodne, soutěže, soutěže o ceny, soutěž – Supervyhodne.eu Vám přináší exkluzivní soutěže, aukce, výhry. Nechte se zlákat, přijďte k nám zkusit štěstí a vyhrajte super ceny. Soutěžte s námi a vyhrávejte, poskytujeme Vám ty nejlepší soutěže na internetu.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.