+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SMS soutěže

Klíčová slova: sms, soutěže, výhry, ceny, SMSky,

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2011

Popis: SMS soutěže a výhry jsou novou formou získání hodnotných cen. Jediné, co potřebujete, je Váš mobilní telefon a poslat SMS. Hrajte o finanční výhry, 3D TV, telefony, zájezdy, Škodu Superb, kosmetiku a mnoho dalších cen. To vše za pouhou SMS.

Web: www.sms-souteze.net

Další související informace

nej-SMS.cz - NEJ SMSKY

sms, smsky, zamilované sms, svátek, sms narozeniny – Nejpřehlednější databáze SMS, všechny SMS pečlivě řazeny. Jen ty nejhezčí SMS! Možnost odeslání vybrané SMS přes internet ZDARMA. Příklad kategorií: Zamilované SMS, Vtipné SMS, SMS přání k svátku, SMS přání k narozeninám, Zamilované SMS na dobrou noc, SMS na dobré ráno, SMS vyznání lásky a mnohé další.

SMS soutěže o pěkné ceny

sms, ceny, smsoceny, soutěž, výhra, výherní sms, – Sms o ceny. Sms soutěž pro každého. Zašlete sms a ihned se dozvíte zda jste vyhráli nebo jak jste daleko od výhry. Vyhrát může každý. SMS soutěž, ve které máte jedinečnou šanci vyhrát jednu z pěkných cen. Vyhrajte mobil, notebook, luxusní hodinky, automobil a další pěkné ceny. To vše zdarma za jedinou SMS zprávu.

Conter Strike servery

Couner-strike1.6,CS1.6,csko, – PUBLIC Counter Strike servery. Counter Strike je jedna z nejznámějších a nejhranějších FPS multiplayerových her současnosti. Hráči hrají on-line proti opravdovým lidem, po síti, ne pouze proti počítači jako v singleplayeru.

Načítání trvalo 0.1101 sekund.