+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Solná jeskyně, masáže

Klíčová slova: Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem

E-mail: fakir@ginkgo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2009

Popis: Naše studio Ginkgo Wellness Brno pro vás zajišťuje tyto služby: solná jeskyně, masáže, ájurvéda, detoxikace, kosmetika a prodej potravinových doplňků Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem..

Web: www.gwstudio.cz

Další související informace

AHAVA - Kosmetika z Mrtvé

Mrtvé moře, kosmetika, lečivá kosmetika, krémy, – Léčebná kosmetika z Mrtvého moře AHAVA. Omlazující přípravky, konec vráskám. Životně důležité minerály pro vaší pleť. Nabízíme krémy, pleťová a tělová mléka, tonika, čisticí a sprchové gely, bahenní masky, šampóny, mýdla, bahno a sůl z Mrtvého moře.

Last minute zájezdy

Dovolená u moře, zájezdy chorvatsko, řecko, itálie – Nabídka dovolené do mnoha destinací z celého světa. Ostrov zájezdů vám nabízí last minute zájezdy, exotické, tuzemské a pobytové zájezdy k moři. Vybírejte z naší široké nabídky pobytových, ale i poznávacích zájezdů.

Katamarán na moři

katamaran, catamaran, dovolena, moře, yachting – Set & Sail Toužíte po mimořádné dovolené na moři? Chcete zažít několikadenní plavbu na otevřeném moři, navštěvovat přístavní města, potápět se u ostrůvků, dlouhé hodiny meditovat nad nekonečnou vodní hladinou, potýkat se s mořskými vlnami, sluncem, větrem a deštěm? Stačí si vybrat trasu, nasednout a plout na profesionálně vybaveném katamaranu! Dovolená přímo na moři a unikátním katamaranu Essence 10

Načítání trvalo 3.6528 sekund.