+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Solná jeskyně, masáže

Klíčová slova: Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem

E-mail: fakir@ginkgo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2009

Popis: Naše studio Ginkgo Wellness Brno pro vás zajišťuje tyto služby: solná jeskyně, masáže, ájurvéda, detoxikace, kosmetika a prodej potravinových doplňků Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem..

Web: www.gwstudio.cz

Další související informace

Kréta last minute zájezdy

Kréta, Řecko, moře, pláže, last minute zájezdy – Přečtěte si o ostrově Kréta v Řecku, jaké je pravé řecké jídlo, jaké najdete moře a pláže na Krétě, významná letoviska na Krétě a popis ostrova. Připojena je také široká nabídka last minute zájezdů na Krétu.

Four Seasons Seychelles

Four Seasons Seychelly, pláže, moře, oceán, hotel – Exkluzivní hotel na Seychelách je znám svojí krásou, ještě v krásnější přírodě s příchutí tropického pralesa a pláží, který přímo vláká člověka do vod indického oceánu.Four Seasons Seychelly, pláže, moře, oceán, hotel

Okružní plavby lodí

plavby, costa, lodě, moře, karibik, okružní plavby – Okružní plavby lodí po mořích celého světa kdy Vaše sny uskuteční lodě jako je Costa Cruises. Okružní plavby nabízí Karibik i ostatní moře. Váš vybraný parník zajistí Atlantis Air Service, samozřejmě i s rezervací letenky. Zajišťujeme všechny druhy plaveb : last minute plavby, plavby za dobrodružstvím či romantické plavby. V nabídce máme všechny druhy lodí jako jsou jachty, lodě. Láká Vás luxusní parník ? Vyberte si pouze parník a datum odjezdu.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.